2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چون دوست دارن خب‌

چ ربطی داره؟ چون زن هستن نباس پسر دوس داشته باشن؟

خوبه شوهرا بگن فقطططط پسر میخایم؟؟

مردا ک دختر دوس دارن ینی از جنس خودشون بیزارن؟

دوس ت داشتن های افراطی و تنفر از ی جنس خاص، مشکل داره. ن اینکه بگی پسر دوس دارم یا مثلا دختر.

دست بردارین

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

زن‌ها دوس دارند فرزندشون پسر باشه چون پسر را تکیه گاه واسه خودشون میدونن مردها وقتی دوس دارن فرزندشون پسر باشه علتش اینه که میخوان نسلشون ادامه پیداکنه 

روی دختر هیچ حسابی باز نمیشه چون میگن دختر میره زنِ مردم میشه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
چون دوست دارن خب‌ چ ربطی داره؟ چون زن هستن نباس پسر دوس داشته باشن؟ خوبه شوهرا بگن فقطططط پسر میخا ...

نه عزیزم کلا اینگار کسی ک پسر میاره شاخ غول شکسته .همچین جوی رو میگم عشقم

2738
موافقم  انگار خانوما خودشون دختر نبودن

نه عزیزم.بیشتر بخاطر اینه که تو جامعه دختر امتیتش از پسر کمتره.حالا درست یا غلط این فرهنگه جوامع هست.وگرنه دختر اگه خوب تربیت بشه خیلی بی دردسرتر از پسر هست

الان خیلیا رو جنسیت دختر تعصب دارن چرا درمورد اونا حرف نمیرنی چون کسی پسر دوستداره میشه بیفرهنگ دختر ...

والا من هرکی رودیدم پسردوست داره طرف میبینی ده تاپسرداره بازم پسرمیخواد باورکن

تا وقتی ک بشر هس این حرف هم هس من ک به این نتیجه رسیدم کار از فرهنگ سازی و این حرفا گذشته باید واقعا ...

😄😄

طي آخرين تحقيقات بعمل آمده مشخص شده سخت ترين كار دنيا اينه كه خودتو جور ديگه اي نشون بدي....خودت باش تا راحت باشي!

کاش یاد بگیریم الکی دیگرانو قضاوت نکنیم شاید کسی که پسر دوست داره واسه اینه که خودش برادر نداشته و حامی نداشته ...... گاهی آدم فکر می کنه که اگه برادر  داشتم برادرم می تونست دهن خیلی ها رو چه از غریبه و چه از آشنا گل بگیره که زبونشونو بهموندراز نکنن

خدایا خودت مواظب پسرم و دوق

سلام...

پسردوستی افراطی ودختردوستی افراطی هردوبه یک اندازه بدهستن نه اینکه دختردوستی بشه نمادامروزی بودن وبافرهنگ بودن و پسردوستی بشه نمادعقب ماندگی وتبعیض متاسفانه متاسفانه ازاین ورداریم افراطی عمل میکنیم...

اسممواول تاپیکام مینویسم انتخاب کنی بیای توتاپیک یا نه.ولی اگه اومدی توی تاپیک دیگه جایی واسه کل کل و توهین وبی ادبی باقی نمیمونه...
2706