2726
عنوان

ما زن ها خیلی قوی هستیم...

413 بازدید | 56 پست

اگه موافقی لایک کن

ولی نمیدونم از اینکه قوی هستم صددرصد خوشحال باشم یا نه، چون فکر میکنم قوی بودن من و امثال من باعث میشه خیلی از کارها روی دوشمون بیفته...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بقیه رو نمیدونم. ولی من ب شخصه احساس میکنم زیادی قوی هستم.ینی قوی شدم.(شایدم بی عار شدم😐)

بعضی وختا دیگه شورشو در میارم😂😂

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2728

واقها همینطوره ما زنا در حین این ک کلی غمو غصه داریم میتونیم بخندیم مهمونی بریم و وظایفمون رو انجام بدیم ولی مردا اگ غصه داشته باشن همون کارشونم با سختی انجام میدن بماند ک دیگ میرن تو لاک خودشونو هیچی سرشون نمیشه

همینخ که هست  ....اگه زیادی حرف بزنی ازفرداهمینم دیگه نیست  
نه من خودم حس میکنم بدون نیاز به شوهرم از پس خیلی از کارهای مربوط به خونه و دخترهام برمیام

دمت گرم عزیزم

اگر قانون حامی باشه همه قوی میشن 

زن و مرد نداره

کاربر قدیمی هستم .(آفتاب)😊کارهای تم تولد انجام میدم.از 1388اینجام
زن و مرد با هم برابرند

من با این حرفت موافق نیستم...زنا توی این زمونه چیزایی فراتراز قدرتشون رو تحمل میکن هم جسمی وهم روحی

خدا خیلی مهربونه اونقدی که نمیدونم چقد فراتر از تصور ....دوستت دارم خدا جونم
واقها همینطوره ما زنا در حین این ک کلی غمو غصه داریم میتونیم بخندیم مهمونی بریم و وظایفمون رو انجام ...

اینو باهات موافقم. 

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2706