2737
2734
عنوان

خانمایی که جنین هیدروسفالی رو سقط کردن میشه کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 10574 بازدید | 81 پست
میکروسفالی و مشکل قلبی شدید

میکرو سفالی همون هیدروسفالیه؟ 

اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکترتون نگفت چرا اینجور شده؟؟

دکتر من گفت اصلا مطب نیاز نیس بیای ولی یه دکتر دیگه گفت ممکنه جهش ژنتیکی باشه 

شما ازدواجتون فامیلی بوده؟

اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن
2728

خدا همه بچه ها رو تو پناه خودش بگیره چقدر سختا جگر گوشه ادم درد بکشه

انشاالله ب زودی یه بچه سالم خدا بهتون میده منم بچم بعد از چهار ماه زجر کشیدن خودش و ما فوت شد

ایشالله عزیزم خدااز دهنت بشنوه.ایشبالله به امید خدا شمام ی بچه صحیح و سالم خدابهتون بده

ميشه واسه مادر شدنم لطف کنید صلوات بفرستين و دعام کنین خدا بهم بچه هاي سالم وصالح بده ممنونتون ميشم محتاج دعاهاتون هستم ! 🙇🙇🙇🙇🙏🙏بعد چندسال چشمم به نوشتم خورد😭الان خدارو شکر دوتا بچه سالم دارم😍
نه انومالی ۱۸ هفتگی‌نبود انومالی سه ماهه اول بود به خاطر اینکه تشخیص بدن ایا سونوی ان تی درست پیش بی ...

ببخشید یعنی نیفتی و سل فری دادین گفتن مشکل داره؟ یا فقط با یه سونوی ان تی ساده اینو گفتن؟ ریسک چی دادن؟ 

خیال روی کسی در سرست هر کس رامرا خیال روی کسی کز خیال بیرونست 

سلام عزیزم منم دوتا بارداری داشتم که جنین هیدروسفالی شدید داشت وتو۱۸هفته فهمیدن وقبلش اصلا حتی مشکوک هم نشدن میشه بگین شما چه سونویی رفتین که زود تشخیص دادن؟وکدوم شهر هستین؟

دلتنگم برای کسی که مدت هاست بی آن که باشد هر لحظه زندگی اش کرده ام ♾
2738
جنین منم هیدروسفالی بود و مشکل روده و کلیه هم داشت. 

سلام عزیزم منم مثل شما دوتابارداری داشتم که جنین هیدروسفال داشتن وسقط کردم میشه بگین شما چه اقداماتی انجام دادین که بارداری بعدیتون موفق شدین بچه تون خداروشکر سالم بشه میشه راهنمایی کنین

سلام عزیزم منم مثل شما دوتابارداری داشتم که جنین هیدروسفال داشتن وسقط کردم میشه بگین شما چه اقداماتی ...

سللم عزیزم اول از همه آزمایش ژنتیک دادیم من و شوهرم خداروشکر سالم بودیم هر دو. بعدم هم خودم هم شوهرم قبل بارداری فولیک اسید و ویتامین ها رو استفاده میکردیم ، کار خاص دیگه ای انجام ندادیم عزیزم.

پسرم ، فرشته ی نازم، ۱۴ اسفند ۹۷ زمینی شد. خدایا مراقبش باش 💟
سللم عزیزم اول از همه آزمایش ژنتیک دادیم من و شوهرم خداروشکر سالم بودیم هر دو. بعدم هم خودم هم شوهرم ...

ممنونم بابت پاسخ تون

من ستون فقرات و ونتریکولومگالی داشت😭

سلام،عزیزم اندازه ی بطن ها برای شما چقدر بودن؟ونتریکولومگالی شدید بود؟من هفته ۲۴ هستم،یکی از بطن ها ۹،اون یکی ۱۱ است و تو سونو زده ونتریکولومگالی خفیف😔تو رو خدا جوابمو بدید خیلی حالم بده

سلام،عزیزم اندازه ی بطن ها برای شما چقدر بودن؟ونتریکولومگالی شدید بود؟من هفته ۲۴ هستم،یکی از بطن ها ...

عزیزم این زیاد نیست احتمالا هیچ مشکلی نداره چون تو تاپیکا دیدم که تا ۱۲ مشکلی نداشتن

پسرکم معجزه خداست😍خدایا هزاران بار شکررت..
سلام،عزیزم اندازه ی بطن ها برای شما چقدر بودن؟ونتریکولومگالی شدید بود؟من هفته ۲۴ هستم،یکی از بطن ها ...

یکی ۱۲و یکی۵.البته من تو هفته۱۸بودم

ميشه واسه مادر شدنم لطف کنید صلوات بفرستين و دعام کنین خدا بهم بچه هاي سالم وصالح بده ممنونتون ميشم محتاج دعاهاتون هستم ! 🙇🙇🙇🙇🙏🙏بعد چندسال چشمم به نوشتم خورد😭الان خدارو شکر دوتا بچه سالم دارم😍

من الان هفته 29 هستم وتشخیص ونتریکومگالی متوسط12-14دادن شما نتیجتون چی شد؟نمیدوم چه خاکی به سرم بریزم

2706