2726
عنوان

خانمایی که جنین هیدروسفالی رو سقط کردن میشه کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 10511 بازدید | 81 پست
مال پسر من تو بیست و نه هفته و سه روز یکی از بطن ها هشت و اونیکی ده بود. Bpd سی هفته و یک روز  ...

بعد اون سونوگرافی باز سونوگرافی دادید کم شده باشه ؟؟

من ننوشته راست یا چپ ،نوشته بطن جانبی مغز  ده میلیمتر ، دعا کنید منم ان شاءالله سالم باشه گاهی خیلی بهم میریزم باز ذکر میگم تا آروم بشم توکل به خدا ، 

خداروصدهزارمرتبه شکر چیزی نبود ،ان شاء الله خدا همیشه سالم حافظش باشه 

بعد اون سونوگرافی باز سونوگرافی دادید کم شده باشه ؟؟ من ننوشته راست یا چپ ،نوشته بطن جانبی مغز &nbs ...

آره خیلی سونو میرفتم از استرس ولی فرقی نکرد،شما هم نگران نباش،اگه بقیه  چیزا نرماله مشکلی نیست.

مرسی عزیزم،شما هم انشاالله به سلامتی زایمان میکنی❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره خیلی سونو میرفتم از استرس ولی فرقی نکرد،شما هم نگران نباش،اگه بقیه  چیزا نرماله مشکلی نیست. ...

سلام ببخشید دنیا اومد بیمارستان سونوگرافی گرفت ؟دور سرش خوب بود ؟

خودتون دست میزنید خس نمی کنید یکم برجسته اس دو طرف سرش :

2728
نه انومالی ۱۸ هفتگی‌نبود انومالی سه ماهه اول بود به خاطر اینکه تشخیص بدن ایا سونوی ان تی درست پیش بی ...

سلام عزیزم

منم شرایطم مثل شماست

شما بعد از سقط دوباره باردار شدید؟میشه لطفا راهنمایی کنید.

الان دوسال بیشتره که از سقطتون گذشته 

سلام عزیزم منم شرایطم مثل شماست شما بعد از سقط دوباره باردار شدید؟میشه لطفا راهنمایی کنید. الان د ...

سلام بله یک سال بعد سقط باردار شدم

الان‌دخترم ۹ ماهشه 

اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن