2726

مدارک لازم واسه سقط چیه؟ کجا رفتید ؟ من دو تا سونورفتم گفتن جنین هیدروسفالی شدید و شکاف کام و چند تا نشکل دیگه داره هنوز جواب ازمایش خونم نیومده همین دو تا سونو کافیه؟ درد پریودی دارم زیر دلم از دیشب ولی خیلی شدید نیس 

تو رو خدا راهنمایی کنید حالم خوب نیس

اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن

چند هفته ای؟ تا ۱۹ هفته بیشتر مجوز سقط نمیدن. ندارکم که سونوها رو میبری پزشک قانونی با مدارک خودت و شوهرت ی فرم میده باید ببری سه تا متخصص امضا بزنن برات دوباره بیاری پزشک قانونی و اونجا مجوز رو میدن بهت.

پسرم ، فرشته ی نازم، ۱۴ اسفند ۹۷ زمینی شد. خدایا مراقبش باش 💟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم سونوی آنومالی تشخیص داد؟

سونوی ان تی و انومالی سه ماهه اول انجام دادن

اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن

من بیمارستان مردم سقط کردم....البته هفت هفته بودم....دوتادکترازهمون بیمارستان سقطوتاییدکنن....اجازه کتبی شوهر....سونوواژینال

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
چند هفته ای؟ تا ۱۹ هفته بیشتر مجوز سقط نمیدن. ندارکم که سونوها رو میبری پزشک قانونی با مدارک خودت و ...

متخصص بیرون باید ببرم؟ وای حالم بده اتقدر این چند روز گریه کردم زیر دلم درد پریودی دارم

خیلی متاسف شدم ودرکت می کنم چون خودم سابفه ی چهار سقطو دارم.چند هفتته عزیزم؟

ممنون عزیزم اوایل هفته ۱۴ ام

ازمایش خون لازمه؟ ازمایش خون عربالگری اول منظورمه هنوز اماده نشده

دکتر بهم گفت مطب نیاز نیس بیای باید بری بیمارستان امام‌خمینی بگن‌چیکار کنی علاف این‌ازمایش خونم که اماده نمیکنن 

سلام عزیزم .دوتا سونو باید بری بعد ۲تا سونو هارو میبری پیش یک دکتر متخصص اطفال با یک متخصص زنان ک تایید کنن بچه باید سقط بشه نامه بدن میبری پزشکی قانونی مجوز میده

ميشه واسه مادر شدنم لطف کنید صلوات بفرستين و دعام کنین خدا بهم بچه هاي سالم وصالح بده ممنونتون ميشم محتاج دعاهاتون هستم ! 🙇🙇🙇🙇🙏🙏بعد چندسال چشمم به نوشتم خورد😭الان خدارو شکر دوتا بچه سالم دارم😍
2706