2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من ک ماکارانی میزارم 😕

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!

من اين هفته رفتم كلي سبزي كوكو و قليه ماهي و حبوبات و مواد لازانيا و ماكاروني اينا خريدم و يه ليست غذا هم چسبوندم به در يخچال 

ديگه هرلحظه هرچي اراده كنم موادش هست و از ليست انتخاب ميكنم خيلي راخت شدم اين هفته همش غذاي جديد داشتيم شوهرم ذوق زده شده كلي 

بيشتر وقتا هم از شب قبل برا فكر ميكنم كه اگه خيساندن حبوبات بخواد از شب قبل انجام بدم

عزیزم میشه دستورشو بگی

یه پیازه چاق رو خلال کن طلایی که شد زردچوبه بزن یه هم بزن کلم خلال شده رو بریز با پیاز تفت بده که قشنگ نرم بشه (اگر ادویه دوس دارین یه کوچولو زیره و دارچین بزن.من نزدم نمیخورن بچه ها)

تو یه تابه دیگه پیاز کوچولو رو یه کوچولو تفت بده گوشت چرخی رو باهاش تفت بده دو قاشق رب و یه قاشق ابلیمو بزن خوب که گوشت پخت به کلم ها اضافه کن 

برنج رو که یه کم زنده ابکش کردی با مواد کلم لابلا دم کن اخرای دم کشیدن  زعفرون ابکرده هم سه چار قاشق بگردون رو برنج

نکته مهمش تو روغن و زعفرون دست و دلباز باش 😊

یه پیازه چاق رو خلال کن طلایی که شد زردچوبه بزن یه هم بزن کلم خلال شده رو بریز با پیاز تفت بده که قش ...

ممنون عزیزم حتما درس میکنم

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️