2410
2553
عنوان

کدوم اپلیکیشن کالری شمار ؟🤔مسئاله این است

| مشاهده متن کامل بحث + 185 بازدید | 22 پست
وای عاره خیلی دلم میخواد لاغر کنم 😭همتتتتت نیست همت زن گرفففففتتت😤😤

پس تلاش کن😁

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
پس تلاش کن😁

عاره بوخودا 

هرروز تو نینی سایت میبنم عکس قبل و بعد از لاغری میزارن افسرده میشم منم موخوام

به بعضیام باید گفت : خودمون عَن‌یم 💩، واسه کیا اینا چُس میکنن خودشونو؟!😏🤔😄      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عاره بوخودا  هرروز تو نینی سایت میبنم عکس قبل و بعد از لاغری میزارن افسرده میشم منم موخوام

منم از بعد پریودیم شروع میکنم‌میخام تا عید ۴ کیلو کم کنم

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
منم از بعد پریودیم شروع میکنم‌میخام تا عید ۴ کیلو کم کنم

وای ینی میشه منم وزنم بیاد ۷۰؟😢

2720
وای ینی میشه منم وزنم بیاد ۷۰؟😢

اره میشه من قدم ۱۶۰ وزنم ۵۶ میخام تا عید انشاالله بشم ۵۲

اره میشه من قدم ۱۶۰ وزنم ۵۶ میخام تا عید انشاالله بشم ۵۲

انشالا عزیزم ماااا میتوانیم☺☺☺

ما یه گروه لاغری زدیم تو تل کالری شماری میکنیم لینکش تو امضام هست کپی پیست کنید وارد بشید

عزیزم تل ندارم متاسفانه😑😑😑

2714