2726
عنوان

شکایت از پلیس

| مشاهده متن کامل بحث + 1669 بازدید | 27 پست

همچین مسائل جدی هستن که معمولا از همچین مسائلی میگذرن ...به نظرم اگه مسئله جدی هست پیگیر شو و بگو که قبلا شکای بودین و پیگیر نبودن اینبارو پیگیر بشن .دیگه شکایت نمیخواد 

✌Bi kurdî dijîm u bi kurdî dimrim ✌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رئیس پلیس آگاهی ناجا : در صورتی که شخصی بابت برخورد نامناسب پلیس آگاهی شکایتی داشته باشد، می‌تواند شکایت خود را به سامانه 197 اعلام کند و مطمئن باشد که به شکایتش بدون تعلل و بی طرفانه رسیدگی خواهد شد.

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
2728

نه بابا نکن این کاررو

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

تو زندان واست کمپوت میارم

اناناس دوس داری یا آلبالو

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

شکایت پیش پلیس اونم واسه مزاحمت؟!!!!!! جوک خنده داریه!!!!!! 

من یه بار همچین کاری کردم رفتم کلانتری تا شکایت کنم به 1 ماه نکشید که یکی از دوستام گفت شنیدم پلیس با پسر گرفتت😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😡😡😡😡😡😡 (شوهر خواهرش پلیس بود) 

با توهین و تشر و توسری کی گفته که مردی؟!!! 
تو زندان واست کمپوت میارم اناناس دوس داری یا آلبالو

اناناس😂

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔
اومدی، تعریف کن چی شد

باشه

الان ک کلانتری 11 مدرفتیم گفتن برین کلانتری 12

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔