2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانوادش خبرداشتن بازن دوستش دوسته ولی براش امدن خواستگاری من.الانم که کارم به دادگاه کشیدمادرجانمازابکشش باوقاحت تمام امدروی قرآن قسم دروغ خورد.هرگزحلالشون نمیکنم تباهم کردن

خدایا،تو بساز،توبسازی قشنگتره❤
2728

كار بدي اصلان نميكنن همش خوبي ميكنن اگرم كاري به نظر من بده يا بد تعبير ميشه چون دوتا خانواده و حتمان با فرهنگ مختلف هستيم 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2738

بدترینش که باهم بودیم سریه یخچال خریدخواستن مارو ازخونه بیرون کنن باوجوداینکه 5ماهه بارداربودم وتوبارداریم هزار یک مشکل برامن وشوهرم به وجوداوردن به علاوه هرچی میخریدن ازم قائم میکردن که نخورم توبارداری حتی کشمشوونخودروهم قائم میکردن من دیگه آدم قبل نیستم وبرام کارشون مهم نیس واوناخونه جداماخونه جدا داریم زندگی میکنیم 

فحش دادن گریه کردم زدن تو  دهنم زدم‌تو دهنش😊

خوبشونم اینه که دوران عقد و نامزدی و اینا کلا وقتی تواتاقیم کاریمون ندارن دخالت نمیکنن تواین موضوع 

ولی کلا ازشون بدم میاد

لطفا واسه روح مادر مهربونم صلوات بفرستین و دعا کنید خونه دار شم🌹

یه زن حامله 5 ماهه ازسرصبح باش دعوامیکنن کنایه وحرفای بدوحتی اجازه نمیدادن باشوهرم بریم بیرون وبااینکه شکمم جلواومده بودنمیزاشتن یه رخت خواب بگیرم شباروقالی نخوابم که استخون درد نگیرم وقتی هم شوهرم برام خریدداداشش میگه پولا وهمش خرج رخت واینامیکنین تقصیرتویه که شوهرت پول جمع نمیکنه موقعی که یخچال گرفتیم صبحش بمون گفتن بریدخودتون واسه خودتون همه چی بخریدماهیچی نداریم من شوهرم رفتیم همچی خریدیم توگرماومن باردار کلی وسایل دستم بود

يه بار فقط يكبار شوهرم سر ميز از اين قاشق گردها  يدونه آورد منم خودم رو لوس كردم گفتم حالا كه يدونه قاشق از اين مدلي آوردي پس واسه من مادر شوهرم شنيد و رفت يدونه ديگه از كشو آورد داد به شوهرم همون موقع شوهرم ناخودآگاه گفت نه نميخواستم من اتفاقان واسه شبنم آوردم چون اينارو دوست داره اونم گفت توام دوست داري شوهرم گفت نه واسم فرقي نداره و نگرفت  اين اولين و آخرين كاري بود كه به چشم من اومد 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2706