2733
2734

شرمندم من اطلاعی ندارم کمک کنم عزیزم فقط میشه لطفابگی واسه چیه دیدم که توفیلما یاداداشم میگفت سرکلاس استادشون کاری کرده برای چنددقیقه خوابشون برده اصلانفهمیدن ولی بخاطر چی هیپنوتیزم چه کارایی داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به خیلی از موضوعاتی که توی حل کردنش عاجز میمونیدموقع هیپنوتیزم به جواب میرسیدخیلی پیچدس اما برای من  جالب وجذاب هستش ومیخوام ازاین طریق بدونم که برای چه هدفی به دنیا اومدم درواقع راه به کمال رسیدن و انسان کامل شدن رویادبگیرم واون نقطه ی ضعفی که خودم نتونستم پیدا روکنم توی این علم بهش برسم 

2738

ترنج خانم چیزی  ک شما مد نظرتونه راه بهتر از هیپنوتیزم هست براش.شما بهتره روی  حس  ششم و تله پاتی  کار  کنی  این باعث میشه ک با استادان روحی ارتباط  برقرار  کنی  و سوالات از  این دستت پاسخ داده بشه البته با استفاده از  تکنیک های خود هیپنوتیزم هم میشه با استادان روحی  درون ارتباط  برقرار  کرد