2410
2553
عنوان

بیاین بگید عز روز اول خواستگاری که رفتید دوتایی تو اتاق....

| مشاهده متن کامل بحث + 886 بازدید | 45 پست
توی همون عقد نفس شوهرمم گرفت🤣🤣🤣 الان دیگه نمیگه بی آزاره، میگه دهن بینه. یعنی بازم حاضر نیست بپذی ...

شوهر منم میگه دهن بینه خواهرش و داداشش پرش میکنن😐😐😐

مگه چی میشد که بشه خدا جون....😔 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر منم میگه دهن بینه خواهرش و داداشش پرش میکنن😐😐😐

تو هم بگو آره راس میگی. اینجوری لااقل میپذیره که کار مادرش اشتباهه ولی خودشو توجیه میکنه که تقصیر دیگرونه مامانشو پر کردن. ولی اگه بخوای ثابت کنی تقصیر از خود مادرشه، اونوقت ممکنه خطا رو یه جوری بندازه گردن خودت

کج کلاه خان یارمه
2720

فقط من حرف زدم ،شوهرمم مدام میگفت قاعدتاً همینطوره 😐 نمیدونم چش شده بود ، بعدِ چهارسال تا حالا این ترکیبو ازش نشنیدم 😐

دوس دارم خوب باشم و از زندگی لذت ببرم چون هزاران هزار آدم الان توی برزخ دارن به خدا التماس میکنن تا ثانیه ای به دنیا برشون گردونه ... دارم برای خوب بودن و خوب دیدن و بخشیدن تلاش میکنم

اون چند تا مطلب که قبلش نوشته بود و گفت منم همینجوری نگا میکردم میگفتم دو سال از دانشگام مونده باید تموم کنم وای الانم کهیادش میاد مسخره‌ام میکنه😜

تنهایے تان را با ڪسےقسمت ڪنیدڪه سال ها بعد ،شما را همین گونه ڪه هستیددوستـــــ بداردبا موے سپیدتان ،شیـار زیر چشمتـانو لرزش دستـــــ و دلتـــانـ
2714

منم اصلا یک کلمه حرف نزدم همس شوهرم حرف میزد میگفت باید تو مراسمامون باشی فاتحه میرم باهام بیای عروسی میرم بیای و بعدم که من یکی دو بار قلیون کشیدم و خیلی دوست دارم و از روزی که دیومت تا الان 7 کیلو کم کردم انقد استرس داشتم ....عاشق نجابتش شدم که یکبارم نگام نکدد تو اتاق قبلش شک داشتم جواب چی بدم ولی بعد اون حرف زدنش عاشقش شدم

برای سلامتی شوهرم و دخترم صلوات

شوهرم اون شب کلی حرف زد و من محو منطق و ادب و ایمانش بودم.و در کمال ناباوری خانواده و مخالفتهاشون من جواب مثبت دادم.الانم دارم از انتخابم شکر خدا رو میکنم

خدایا شفایم را از تو میخواهم و بس

جزئ فوق العاده ترین تایپیک هایی بوووووووووووووووووووود که تاحالا خوندم نمیدونی جقددددددددددددرررررررر خندیدم با پستهای دوستان😂😂😂😂😂😂😂😂😂کلی روحیم عوض شد واقعا خدا خیرت بده

خدا جونم اسمت چه برکتی داره🤩
جزئ فوق العاده ترین تایپیک هایی بوووووووووووووووووووود که تاحالا خوندم نمیدونی جقددددددددددددررررررر ...

عزیزم خداروشکر😃😃😃😃

مگه چی میشد که بشه خدا جون....😔 
2706