2726
عنوان

بیاین بگید عز روز اول خواستگاری که رفتید دوتایی تو اتاق....

| مشاهده متن کامل بحث + 886 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما سنتی بودیم

فقط همسرم حرف میزد

هول شده بود همینطوری صحبت میکرد

من نصف حرفاشو گوش نکردم میگفتم چه قدر حرف میزنه😂همون جلسه اولم گفت من از شما خیلی خوشم اومده کی بیایم باز عمش گفت اول عروس خانوم جواب بده

بعد دوباره بیاییم😂😂😂😂

💜
2728

شوهر من سه صفحه سوال نوسته بود یکی یکی میپرسید.منم در جواب همش میگفتم در حد اعتدال.همینو یاد داشتم فقط🤐😑

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚

ما اصلا این مرحله از خواستگاری رو نداشتیم سالها خودمون دوست و اشنا بودیم خواستگاری هم بزرگترها فقط حرف زدن (و شوهرم با بابام )ما تو اتاق نرفتیم 

تو ای بال و پر من ،رفیق سفر من،میمیرم اگر سایه ات نباشه رو سر من

یه خواستگار داشتم تا رفتیم بحرفیم گف فردا بریم بیرون ناهار!قلیون میکشی!ساعت چند بیام دنبالت؟عجب هیکلی داری!  

خدایی بعضیا چه رویی دارن.  

خداروشکر با همسرم دوس بودم همه اخلاقاشو میشناختم اصلا از آدم یکاره بی ادب بیزارم خدا رحم کرد   

ما وقتی حرفامون تموم شد  بهم گف پاشو وایسا وایسادم بعد گف هی حس میکنم قدت از من بلندتر باشه ...

وای مام

یادم رفته بود ب کل یادم انداختی😍

مامانش بهش گفته بود خاک تو سرت قدش از تو بلندتره که.اینم یهو از من پرسید راس میگه😩😩

مگه چی میشد که بشه خدا جون....😔 
وایییی اره اولاش خودشونم فکر میکنن مادرشون فرق میکنه مادرشوهر نمیشه😐😐

توی همون عقد نفس شوهرمم گرفت🤣🤣🤣 الان دیگه نمیگه بی آزاره، میگه دهن بینه. یعنی بازم حاضر نیست بپذیره مامان خودش فلان کار رو به انتخاب خودش کرده، میگه دیگران پرش میکنن. چه میشه کرد دیگه، مامانشونه😅

کج کلاه خان یارمه
2706