1147
44
عنوان

بیاین بگید عز روز اول خواستگاری که رفتید دوتایی تو اتاق....

| مشاهده متن کامل بحث + 657 بازدید | 45 پست

ما اصلا این مرحله از خواستگاری رو نداشتیم سالها خودمون دوست و اشنا بودیم خواستگاری هم بزرگترها فقط حرف زدن (و شوهرم با بابام )ما تو اتاق نرفتیم 

تو ای بال و پر من ،رفیق سفر من،میمیرم اگر سایه ات نباشه رو سر من

یه خواستگار داشتم تا رفتیم بحرفیم گف فردا بریم بیرون ناهار!قلیون میکشی!ساعت چند بیام دنبالت؟عجب هیکلی داری!  

خدایی بعضیا چه رویی دارن.  

خداروشکر با همسرم دوس بودم همه اخلاقاشو میشناختم اصلا از آدم یکاره بی ادب بیزارم خدا رحم کرد   

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

ما وقتی حرفامون تموم شد  بهم گف پاشو وایسا وایسادم بعد گف هی حس میکنم قدت از من بلندتر باشه ...

وای مام

یادم رفته بود ب کل یادم انداختی😍

مامانش بهش گفته بود خاک تو سرت قدش از تو بلندتره که.اینم یهو از من پرسید راس میگه😩😩

مگه چی میشد که بشه خدا جون....😔 
1158
وایییی اره اولاش خودشونم فکر میکنن مادرشون فرق میکنه مادرشوهر نمیشه😐😐

توی همون عقد نفس شوهرمم گرفت🤣🤣🤣 الان دیگه نمیگه بی آزاره، میگه دهن بینه. یعنی بازم حاضر نیست بپذیره مامان خودش فلان کار رو به انتخاب خودش کرده، میگه دیگران پرش میکنن. چه میشه کرد دیگه، مامانشونه😅

کج کلاه خان یارمه
وای مام یادم رفته بود ب کل یادم انداختی😍 مامانش بهش گفته بود خاک تو سرت قدش از تو بلندتره که.اینم ...

خخخخخ

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرعروسیمه😎
1125
توی همون عقد نفس شوهرمم گرفت🤣🤣🤣 الان دیگه نمیگه بی آزاره، میگه دهن بینه. یعنی بازم حاضر نیست بپذی ...

شوهر منم میگه دهن بینه خواهرش و داداشش پرش میکنن😐😐😐

مگه چی میشد که بشه خدا جون....😔 
شوهر منم میگه دهن بینه خواهرش و داداشش پرش میکنن😐😐😐

تو هم بگو آره راس میگی. اینجوری لااقل میپذیره که کار مادرش اشتباهه ولی خودشو توجیه میکنه که تقصیر دیگرونه مامانشو پر کردن. ولی اگه بخوای ثابت کنی تقصیر از خود مادرشه، اونوقت ممکنه خطا رو یه جوری بندازه گردن خودت

کج کلاه خان یارمه

من داشتم با غرغر معزشو میخوردم چون دیر رسیدن ۱ساعت.

البته ۹ساعت توو راه بودن طفلیا. ۵دقیقه مسخره بازیو رفتیم پیش بقیه

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مخالفی باهام ریپلای نکن لطفا  #متاهل_متعهد 👰🤴تیکر جشنمونه
584

فقط من حرف زدم ،شوهرمم مدام میگفت قاعدتاً همینطوره 😐 نمیدونم چش شده بود ، بعدِ چهارسال تا حالا این ترکیبو ازش نشنیدم 😐

دوس دارم خوب باشم و از زندگی لذت ببرم چون هزاران هزار آدم الان توی برزخ دارن به خدا التماس میکنن تا ثانیه ای به دنیا برشون گردونه ... دارم برای خوب بودن و خوب دیدن و بخشیدن تلاش میکنم

اون چند تا مطلب که قبلش نوشته بود و گفت منم همینجوری نگا میکردم میگفتم دو سال از دانشگام مونده باید تموم کنم وای الانم کهیادش میاد مسخره‌ام میکنه😜

تنهایے تان را با ڪسےقسمت ڪنیدڪه سال ها بعد ،شما را همین گونه ڪه هستیددوستـــــ بداردبا موے سپیدتان ،شیـار زیر چشمتـانو لرزش دستـــــ و دلتـــانـ

منم اصلا یک کلمه حرف نزدم همس شوهرم حرف میزد میگفت باید تو مراسمامون باشی فاتحه میرم باهام بیای عروسی میرم بیای و بعدم که من یکی دو بار قلیون کشیدم و خیلی دوست دارم و از روزی که دیومت تا الان 7 کیلو کم کردم انقد استرس داشتم ....عاشق نجابتش شدم که یکبارم نگام نکدد تو اتاق قبلش شک داشتم جواب چی بدم ولی بعد اون حرف زدنش عاشقش شدم

برای سلامتی شوهرم و دخترم صلوات
1151