2737
2734

حوصله ام سر رفته،نگرانم،با شوهرم قهرم و به شدت ناراحتم...

من مهندسم(تو شرکت داداشم کار میکنم)،امروز مونده بودم سر ساختمان(تا ساعت 3بعد از ظهر) تا کارگرا تو نبود من از زیرکار در نرن.قرار بود شوهرم بیاد دنبالم تا برگردیم خونه...امروز ی مهندس جدید به گروهمون اضاف شده بود....خلاصه ساعت نزدیک 3 بود من برگشتم به اتاقکی که گوشه محوطه بود تا کیف و بقیه وسایلم رو بردارم و منتظر شوهر بمونم...

خب خب نکنید سررریع تایپ میکنم

- تو فک کردی من ی فاحشه ام؟ +همه ی ما فاحشه ایم گریس،فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو می فروشه،یکی شعورشو،یکی انسانیت...

خب😯

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کو ککو ؟؟؟؟؟؟ 🤣🤣🤣😂😂😁

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
2738

نگو که اون مهندس جدیده هم اومد تو اون محوطه و شوهرت یهو سر رسید تنها دیدتون 😳😲😩

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
2706