2726

از سوتی هاتون بگین از خاطره های قشنگتون.. فاز منفی نباشه بیاین روحیمونو شاد کنیم.... 

اول خودم بگم یه سوتی باحال... 

تقریبا دوماه پیش بود همسرم از رو چوب بس افتاد و دست شکست و کمرش ضربه دید خداراشکر خوبه الان... بعدش همش میومدن خونمون واسه عیادت یه بار رفتم در و باز کنم این همسایمون که پسر عمه شوهرمم هست سوپری داره سر کوچه اومدنی با خودش تایت و ریکا و اینا واسه عیادت اورد همین که داشت کفش هاشو در میاورد گفت هر چه فکر کردم گفتم این چیزا بهتره واسه عیادت منم با پرویی گفتم اره اینا بهترن 😂😨🙈🙈🙈

واااااای بهش فکر میکنم خجالت میکشم تا اخر مهمونی که همه چی و دادم جاریم برد سعی کردم برم تو افق.. خیلی بد سوتی دادم.. 😁😂😂😂

هیچوقت وسط خوشحالیات سر تو بالا بردی بگی خدایا شکرت😊اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..خدایا صلاح کار منو بهتر میدونی پس راضیم به رضای تو خدایا
دستش درد نكنه😂😂😂😂

😂😂😂😂

هیچوقت وسط خوشحالیات سر تو بالا بردی بگی خدایا شکرت😊اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..خدایا صلاح کار منو بهتر میدونی پس راضیم به رضای تو خدایا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدا خیرت بده دغ کردم از بس تاپیکای خیانت قهر و دعوا خوندم پس بی زحمت بقیه رم تگ کن

بیاین ب عقاید و سلیقه هم احترام بزاریم هی سعی نکنیم ب زور عقایدمونو بزرو تحمیل هم کنیم این احترام گذاشتنو یاد بگیریم تا مخل اسایش کسی نشیم بدونید  رک بودن و بیشعور بودن  خیلی نزدیکن پس به هوای رک حرف زدن با بیشعوری طرفمونو ناراحت نکنیم
خدا خیرت بده دغ کردم از بس تاپیکای خیانت قهر و دعوا خوندم پس بی زحمت بقیه رم تگ کن

قربونت برم 

منکه استرس دارم اومدم بخندم بلکه کم بشه😩

الهی عزیزم ان شاءلله رفع بشه 

بچه ها شماهم بگید دق کردیم 

کسی نیست فک کنم کسی حوصله خوشحالی نداره😧

پیش یه دوست خانوادگیمون که خیلی رودرواسی داریم،جوری سوتی دادم که چند ماهه ندیدمشون😣

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
پیش یه دوست خانوادگیمون که خیلی رودرواسی داریم،جوری سوتی دادم که چند ماهه ندیدمشون😣

تعریف کن خوب 😂

خوب چی بود

بیاین ب عقاید و سلیقه هم احترام بزاریم هی سعی نکنیم ب زور عقایدمونو بزرو تحمیل هم کنیم این احترام گذاشتنو یاد بگیریم تا مخل اسایش کسی نشیم بدونید  رک بودن و بیشعور بودن  خیلی نزدیکن پس به هوای رک حرف زدن با بیشعوری طرفمونو ناراحت نکنیم
تعریف کن خوب 😂

بیرون از خونه داشتیم غذا میخوردیم،تا خانم مهمان آب خورد،دخترم آب خواست.منم خواستم از کیفم آب معدنی براش دربیارم که دخترم شیشه آب معدنی اونها رو برداشت بخوره.خانمه هم گفت بده به من خوب نیست از شیشه که دهن من بوده بخوری.

منم گفتم نه اشکال نداره من بددل نیستم مگه مریضی که نخوره😣

بعد شوهرش اینقدر خندید که من آب شدم😢

دیگه هم بعد از اون نخواستم باهاشون برم‌ جایی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
2706