2726
عنوان

بین بیمارستان های لاله ، اقبال و مادران کدوم بهتره برا زایمان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 534 بازدید | 29 پست
بله عزیز.۹روز دیگه .

اخی الهی ب سلامتی و دل خوش زایمان کنی و بغلش بگیری عزیزم، اخه تیکرت زده 4 هفته، پس شما زودتر از من زایمان میکنی، بی زحمت بعدش میای بهم بگی چ جوری بود تجربت تو اون بیمارستان، ممنون میشم❤️🙏

من اون زخمی رو خوردم ک تو از حس کردنش مردی💔 میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی🙏💓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانمی

من سال ۹۰ بیمارستان لاله زایمان کردم. خیلی ازش تعریف شنیده بودم ولی واقعا ناراضی بودم. خیلی ناراضی. اصلا بهت توصیه نمیکنم بنا به تجربه شخصی خودم. من همون سال هم بهمن بستری بودم برای قبل از زایمان و برای زایمان بخاطر دکتر رفتم لاله.

تخت ها هندلی بود و برقی نبود.

رسیدگی مخصوصا شبانه اصلا نداشتن. من بی حسی از کمر بودم و فکر کنم حداقل ۱۲ ساعت باید بیحرکت میبودم ولی شب اول مادرم فشارش افتاد و بیهوش شد من هر چی زنگ زدم کسی نیومد بچشم هم تو اتاق خودم بود همش گریه میکرد۱۵ دقیقه گذشت کسی نیومد تخت بغلی من به مادرم کمک کرد خودم هم مجبور شدم بلند شم و بچم رو آروم کنم خیلی هم زنگ زدم نیم ساعت بعدش پرستاره با چه وضعی که نگم بهتره اومد که چخبره انقدر زنگ میزدی. مگه سر آوردی و ....

همون بلند شدن من باعث درد های شدید کمر و گردن و گفتم شد که تا ۳_۴ماه ادامه داشت و الانم که باردار دوباره برگشته.

همون موقع ترخیص هم انقدر بیمارها و پرستارا درگیر شدن و دعوا شد  که نگو.

من تحت هیچ شرایطی حاضر نیستم پام و اون بیمارستان بذارم

2728
عزیزم الهی بسلامتی زایمان کنی هزینه تو بیمارستان مادران چقدره؟

سلامت باشی عزیزم همچنین

ب من گفتن سزارین بین 4500 تا 5 تومن میشه البته با اتاق خصوصی، دو تخته بخوای فک کنم یکم کمتر میشه

من اون زخمی رو خوردم ک تو از حس کردنش مردی💔 میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی🙏💓
اره گلم حتما فقط بعدش بهم یاداوری کن چون من تایپک هارو گم میکنم

سلام خانم گل خوبی؟ زایمان کردی ب سلامتی یا هنوز وقتش نشده؟ 

سلام عزیزم.۱شنبه ان شالله

اخی انشالله ب سلامتی، پس بعدش باز مزاحمت میشم چون منم هفته بعدش تو مادران زایمان دارم

شما زایمان کردی؟ چطور بود بیمارستان لاله بودی؟ هزینه هات چقدر شد؟

سلام عزیزم، من ده بهمن لاله زایمان کردم. اتاق خصوصی نگرفتم، هزینم شد 5/5. 

خدایا شکرت بخاطر گل بهشتی که بهم دادی...
2706