2726

زایمان دومم هست . این سه تا بیمارستان دکترم هست که با بیمه منم قرارداد داره. بنظرتون کدوم بهتره؟ رسیدگی شون و کادر بیهوشی (البته بیحسی میخوام) و  از همه نظر .هزینه هارو هم اگه کسی میدونه ممنون میشم بگه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اون دوتای دیگرو نمیدونم ولی مادران خیلی خوبه دوستم اونجا زایمان کرده، خودمم میخوام اونجا زایمان کنم، رفتم هفته پیش دیدم برخورد کادرش خیلی خوب بود اتاقاشون خیلی تمیز و مرتب بود و چون زایشگاه هست خیلی خوبه و امکاناتشون کامله بخش نوزاد و ان ای سیو هم داره، هزینشم تقریبا 5 تومن میشه عزیزم

من اون زخمی رو خوردم ک تو از حس کردنش مردی💔 میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی🙏💓
2728
عزیزم اون دوتای دیگرو نمیدونم ولی مادران خیلی خوبه دوستم اونجا زایمان کرده، خودمم میخوام اونجا زایما ...

ممنون از اطلاعاتت

ان شاء الله بسلامتی زایمان کنی

زایمان کردی بیا خبر بده چطور بود 

ممنون از اطلاعاتت ان شاء الله بسلامتی زایمان کنی زایمان کردی بیا خبر بده چطور بود 

انشالله عزیزم، انشالله شما هم ب سلامتی نی نی تو بغل بگیری

من اون زخمی رو خوردم ک تو از حس کردنش مردی💔 میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی🙏💓
عزیزم اون دوتای دیگرو نمیدونم ولی مادران خیلی خوبه دوستم اونجا زایمان کرده، خودمم میخوام اونجا زایما ...

سلام گلم ان شالله به سلامتی زایمان کنی.اخه اکثر میگن ان ای سی یو نداره؟من ۳۰دی زایمان میکنم اونجا

سلام گلم ان شالله به سلامتی زایمان کنی.اخه اکثر میگن ان ای سی یو نداره؟من ۳۰دی زایمان میکنم اونجا

سلامت باشی عزیزم همچنین، نه من مادران و رفتم از نزدیک دیدم هم بخش نوزادان داشت هم ان ای سیو، چون یکی از گزینه ها واسه انتخابم بود ک بیمارستان مجهز و کامل باشه

سلامت باشی عزیزم همچنین، نه من مادران و رفتم از نزدیک دیدم هم بخش نوزادان داشت هم ان ای سیو، چون یکی ...

من خیلی کمرو هستم .بدبختی من اینه که تا اونجا رفتم ولی نرفتم بیینم اتاق هارو

من خیلی کمرو هستم .بدبختی من اینه که تا اونجا رفتم ولی نرفتم بیینم اتاق هارو

اخی عزیزم، نه من رفتم دیدم اتاقاش خیلی تمیز و خوب بود، اتاقای خصوصیش تخت همراه داشت بزرگ و خوبم بود ولی اتاقای دو تختش همراه فقط صندلی داره تخت نداره، ولی در کل هم خیلی تمیز بود هم کادر مودب و خوبی داشت، شما ب سلامتی همین جا میخوای زایمان کنی؟؟ 

2706