2733
2734

سلام بچه ها منو بعضياتون ميشناسيد با يكي سه ساله دوستم عيد اومدن خواستگاري چون بار اول بود و مامانمم تازه فهميده بود دوستيم خيلي سخت گذشت و كلي شرط گذاشتن الان باز ميخوان بيان خواستگاري به نظرتون براي بار دوم من باشم تو خواستگاري يانه؟هردومونم 21سالمونه ايشون همراه مامان باباشون ميان حالا نميدونم درسته من باشم تو جلسه دوم يا نه آخه اين جلسه ام ميان كه بگن حرف بزنيم شرايطو ذرست ميكنيم و خلاصه آشناييه بيشتر.شما بوديد تو اين جلسات يا نه؟ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خاستگاري توعه ها

اونوقت خوذدت ميخاي نباشي؟

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت
2728
2738

شما رو ک نمی شناسم متاسفانه 

ولی ؛ اگر میان با شما صحبت کنن  ک خب طبیعتا باید حضور داشته باشید

اگر میان ک خانواده ها  با هم صحبت کنن ، شما پذیرایی رو انجام بدید و  با یه عذرخواهی محترمانه فضا رو ترک کنید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

من موندم چجوري ميتوني به يك پسربچه 21 ساله تكيه كني خانوادت چجوري ميتونن اعتماد كنن بهش و اينكه چرا انقدر اصرار به ازدواج داري توي اين سن

نترس قحط مرد نيست اين اقاهم اگر تا بزرگ شدنش به پات نموند همون بهتركه بره اگر هم رفت بزرگ شد مستقل شد مرد شد و هنوز تورو ميخواست كه چه بهتر

انقدر خوشبخت باش که صدای آرامشت گوش فلک را کر کند
من موندم چجوري ميتوني به يك پسربچه 21 ساله تكيه كني خانوادت چجوري ميتونن اعتماد كنن بهش و اينكه چرا ...

من سی دوسالمه خاستگاررموافق بیست هفت داشتم اصلا نمتونم هصمش کنم واقعا پسر بیس یک ساله ......ما عقبیم از دنیا یا اینا خیلی حلو😁

2706