2726
عنوان

هزینه ivf در کلینیک امید

32986 بازدید | 25 پست

دکتر آقا حسینی کلینیک باروری امید 

دوستان من هزینه یک دوره ivf خودم رو با ریز یادداشت کردم امیدوارم به دردتون بخوره. من فقط بیمه تامین اجتماعی داشتم که برای دارو به درد میخوره.

97.4.15✔

80 ویزیت و سونو اول

97.5.10✔

45 ویزیت و سونو دوم

500 هزینه آزمایش تخمک و اسپرم و بیماریهای مختلف

97.5.30✔

80 ویزیت و سونو سوم

1050 داروها با دفترچه

30 اسنپ تایید دارو دوبار

97.6.06✔

80 سونو سیکل

770 دارو

97.6.08✔

80 سونو سیکل

73 دارو

97.6.11✔

2800 عمل پانکچر و انتقال 

1400 آزمایشگاه جهت فیریز جنین ها

600 نگهداری جنین

800 دارو بعد انتقال

100 آزمایش دوبار 

کلا حدود 8 میلیون تومان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دمت گرم خوبه اقا حسيني؟؟ پولكي نيست؟

هزینه دارو و آزمایشگاه زیاده که به دکتر ربط نداره. کار دکتر 2400 بود. البته خوندم که ایشون پولکی هست اما به نظرم اینطور نیست جاهای دیگه هم من پرسیدم همینقدر میشه یا بیشتر. 

2728
نه متاسفانه .اولین بارم بود تعداد جنین هام هم 3 تا بود و فیریز ندارم . الان تو کلینیک هستم و دوره جد ...

اي بابا چرااا اخه مشكلت چي وبد كه رفتي اي وي اف

انقدر خوشبخت باش که صدای آرامشت گوش فلک را کر کند
اي بابا چرااا اخه مشكلت چي وبد كه رفتي اي وي اف

متاسفانه کیست آندومتریوز داشتم که عمل باز کردم. به همین خاطر باید سریع باردار بشم این کیست ها خیلی بد هستن و احتمال بازگشت بعد از عمل خیلی زیاده. با چندتا دکتر مشورت کردم نظرشون این بود که باید سریع اقدام کنم. اگر کیستم برگرده ممکنه دوباره عمل نیاز بشه.سنم هم 35 ساله. البته یکبار سال 93 عادی باردار شدم که به علت مشکلات بچه مجبور به سقط شدم. سندروم ادوارد 😔

متاسفانه کیست آندومتریوز داشتم که عمل باز کردم. به همین خاطر باید سریع باردار بشم این کیست ها خیلی ب ...

اخي چه بد

خب يعين به خاطر بارداري سريع اي وي اف كردي؟ الان نگفت بهت چرا نگرفته؟؟ كيفيت جنين بد بوده يا چي؟؟

اخي چه بد خب يعين به خاطر بارداري سريع اي وي اف كردي؟ الان نگفت بهت چرا نگرفته؟؟ كيفيت جنين بد بوده ...

الان دارم پیش دکتر ماه پیش جواب منفی رو گرفتم. آی وی اف فقط 30 درصد احتمال بچه داری رو زیاد میکنه . بعد از انتقال اینکه جنین به رحم بچسبه دیگه دست خداست. من جستجو کردم تعداد کسایی که بار اول باردار شدن خیلی کم بوده. به هر حال برای من سریع ترین راه اینه. اون کیست ها اگه برگرده خودش باعث میشه باردار نشم. 

الان دارم پیش دکتر ماه پیش جواب منفی رو گرفتم. آی وی اف فقط 30 درصد احتمال بچه داری رو زیاد میکنه . ...

ايشالله ديگه اين ماه ميشه وخلاص ميشي الان بايد دوباره پانكچر كني؟؟ ميفهممت و خودم درگيرم و ميدونم چقدر عذاب اوره انتظار باز توبه مرحله اي وي اف رسيدي من كه توي بلاتكليفم

ايشالله ديگه اين ماه ميشه وخلاص ميشي الان بايد دوباره پانكچر كني؟؟ ميفهممت و خودم درگيرم و ميدونم چق ...

انشاالله اره از اول باید پانکچر بشم. امیدوارم همه چی واسه تو هم خوب پیش بره دوستم. مشکلت رو میتونم بپرسم؟ و اینکه کجا میخوای بری واسه ivf ؟

انشاالله اره از اول باید پانکچر بشم. امیدوارم همه چی واسه تو هم خوب پیش بره دوستم. مشکلت رو میتونم ب ...

من هنوز به اي وي اف نرسيدم

فيبروم دارم توي عكس رنيگ گفتن يكيا ز لوله هات بستس واون يكي نازكه 

اما دكتر گفت شش ماه طبيعي اقدام كن اگر نشدي بيا لاپراسكوپي هم فيبرومو دربيارم هم لولتو درست كنم

ولي نميدونم بعدش طبيعي باردار ميشم يا بايد برم اي وي اف

سلام عزیزم دوباره رفتی برای انتقال؟

سلام عزیزم. نه دوباره پانکچر شدم. متاسفانه فقط دوتا تخمک داشتم اونام خوب نبودن. اما یه چیزی رو فهمیدم که الان میخوام تاپیکش کنم. که قبل از عمل کیست باید جنین فریز میکردم. بعد از عمل فقط یه تخمدان دارم که باید چندین بار پانکچر بشم. 

2706