2737
2734

ویدا عمید یکی از بداخلاق ترین و پرریسک ترین دکتر هاست. من پیش ایشون میرفتم به خاطر سهل انگاری ایشون مجبور شدم تو 5 ماهگی بچم رو بندازم. چون به غربال گری هام اهمیت نمیدادن .گاهی فکر میکنم حتی یکبار با دقت غربال های منو نگاه نکردن و فقط میخواستن بیمار بیشتر و ویزیت بیشتر داشته باشن. با اینکه میزان ریسک سندروم ادوارد بچه بالا بود اما منو آمنیوسنتز نفرستادن. من که اطلاعاتی نداشتم و صرفا به خاطر اخلاق بد ایشون دکترم رو عوض کردم دکتر جدید بهم گفت احتمال سندروم ادوارد هست و بعد از غربال متوجه شدیم و دیر شده بود با مصیبت بسیار بچه رو انداختم. اگر خدا نمیخواست دکترم رو عوض کنم بدبخت میشدم. ایشون به تنها چیزی که اهمیت نمیدن بیمار و احتمال بدبخت شدن بیمار هست. و این تلخترین تجربه زندگی من بود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

واقعا بعضی دکترا وجدان کاری ندارن.من خودم دکتری میشناسم بخاطر اینکه ویزیت بیشتر و بیمارای بیشتری داشته باشه دارو اشتباه میده بهشون تا دوباره برگردن پیش خودش.خیلی وقته وجدان از ذات ما ایرانی ها البته بعضیا (بلانسبت بقیه)رفته.

منم بخاطر بی مسئولیتیه دکترم توپنج ماهگی سقط کردم

خواست خدا بوده عزیزم 

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
واقعا بعضی دکترا وجدان کاری ندارن.من خودم دکتری میشناسم بخاطر اینکه ویزیت بیشتر و بیمارای بیشتری داش ...

یعنی بازی با جون آدما؟؟؟وای خدااا 

در پی آن نگاه های بلند، حسرتی ماند و آه ه ه های بلند
2706