2737
2734
عنوان

فرشته ام پر کشید...

| مشاهده متن کامل بحث + 6602 بازدید | 138 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

انقد اشک ریختم که دیگه توانی برام نمونده اون دختر پرجنب و جوش به یه ادم افسرده تبدیل شدم صبحا اصلا انگیزه ندارم از خواب پاشم خیلی سخته

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2738

من بچه ام سلام بود هفته 27 گفتند فکش رشد کافی نداشته بچه بدنیا اومد 15 روز ریه اش عفونت کرد بستریش کردند چند بار شیرم بهش دادم ولی تحمل داروها نداشت پرکشید الان رفتم گفتند ژنتیک نیست cmvگرفتی بچه اینطوری شده

تو را  من چشم در راه دارم

ببخشید که ناراحتتون کردم فقط خواستم کسایی که باردارن مثل من نشن مسمومیت بارداری خیلی خطرناکه و بیشتر برای مادر مشکل سازه من اگه زایمان نمی کردم امکان تشنج و کما رفتنم بود

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

عزیزم خدا صبر بده .خودتون سلامت باشین انشالله به زودی صاحب یه نی نی سالم میشن .حالتونو درک میکنم ولی چاره نیست باید محکم باشی خدا از اونایی که برا مادر باردار سهل انگاری میکنن نگذره .

مت هم پریشب ساعت ۲ با درد وحشتناک به بیمارستان رفتم همونجا رو یه تخت انداختنمو تازه ساعت ۹ صبح یادشون اومده که بهم سرم بزنن چون فشارم رو ۸ بود .دو تا کلیه ام پر سنگ شدند داشتم با دو تا بچه تو شکم جون میدادم اینا هم با بیخیالی نگاه میکردن آخرش هم گفتن برو یه جایی که دستگاههاشون دقیق باشه تازه بخش زنانش به جای اینکه بهم امید بدن چون نذاشتم معاینه واژینالم کنند از رو عقده همش میگفتند بچه هات سقط میشن .عوضی ها .متاسفانه تو این مملکت نباید مریض بشی و خدا نکنه تو یه وضعیت حساسی باشی فقط میشی قربانی ...

✌Bi kurdî dijîm u bi kurdî dimrim ✌
2706