2726
عنوان

فرشته ام پر کشید...

6598 بازدید | 138 پست

دلم خیلی گرفته ... مسمومیت بارداری گرفته بودم و دکتر سهل انگارم متوجه نشد ... خانمای باردار فشارخون بالا مثل 13-14 و ورم رو جدی بگیرید تو سونوی انومالی داپلر عروق رو حتما بررسی کنید تو هفته های 26-27 هم دوباره داپلر عروقتونو چک کنید متاسفانه بعد سونوی آنومالی این اتفاق تو هفته های 23-24 برای من افتاده بود و جنین من وزن نگرفته بود و خون بهش نرسید توی هفته 28 به خاطر شدید شدن مسمومیت بارداری دخترم از دست دادم من موندم و اتاق چیده شده و یه دنیا حسرت و اندوه ... بعد چهارسال با نازایی با ای وی اف باردار شده بودم...برای خوب شدن حالم دعا کنید

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای چه سخت. خدا بهت آرامش بده😢😢😢😢

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

عزیزم حتما خیر نبوده ایشالا نی نی بعدیت صحیح سلامت بدنیا بود.

حکمتی توش بوده.برات دعا میکنم😍😍😍😍

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

خیلی ناراحت شدم گلم .خدابهت صبر بده .انشالله که این دفه یه نی نی نازوسالم بهت بده

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍

عزیزم بمیرم برادوتامون😭😭😭

خدایا به شوهرم پول زیاد بده به من ده برابر شوهرم 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂اخه دلیل داره💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰بگین الهی........ امین لطفا.     صلوات 
2706