2410
2553
عنوان

بی پولی شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 8071 بازدید | 26 پست

😕😕خدا باعث و بانیش رو لعنت کنه 

خدایا هزاران بار تورا سپاس بخاطر حس زیبای مادری که نصیبم کردی....خدایا پناهش باش،جهان تاریکی محض است؛میترسم ،کنارش باش 🙏                                                  ❤لاحول ولاقوة الا بالله العلي العظيم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم شما عرضه اشو داری و میتونی یه زندگی خوب بسازی هنوز هم فرصت داری .یه کاریو شروع کن از کم مثل میوه فروشی.اما سخت کوش باش اگه کارت بگیره درامدت زیاد میشه.

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55

زنه هم حق داره مرد هم حق داره 

منكه متن رو خوندم خيلي دپرس شدم 

الانم با يكي ميخوام ازدواج كنم مثل شرايط شما اما بعضي وقتا ميگم اگه تحمل نكنم بي پولي رو اذيت ميشيم سخت ميشه زندگي آدم خراب ميشه هرچقدر هم عاشق باشي سخته

2456

سلام دوستان گل من از روش اینترنتی کسب درامد میکنم خیلیم راضیم چون نه جایی میرم نه سرمایه گذاشتم نه زحمت میکشم در واقع از وقتهای مرده دارم درآمد زایی میکنم این روش خیلی راحت و پیش پا افتاده س و همه میتونن انجام بدن فقط با گوشی موبایل امکان پذیره اینم لینکش واسه شما عزیزانhttps://opizo.com/jb35Tm

دقیقا داستان منو شوهرم... وقتی رفتین مشاوره مشاوره خیلی رک اولین حرفی از دهنش دراومد گف بیشتز جداییت و مشکلات از بیکادیو بی پولیه...منم حرف مشاوره تایید کردم.. ولی شوهرم اون روز نفهمید میگف مشاوره چیزی حالیش نمیشه  علکی میگه چرت میگه  مشاور بدرد بخوری نییت حق نداشته این حرفو ب ما بزنه..من میترسم مارو جدا کنه.. حالا من میفهمم اون مشاوره چقد درست پیش بینی کرده.. داستان ما واقعیت زنگیه... کاش مجردا بفهمن

خیلی دلم گرفت داداش

حس میکنم جنم و عرضه کار رو داری از خدا میخوام هرچه زودتر بهترین شغل ممکن برات پیدا بشه و روال زندگیت تغییر کنه

حیفه این عشق اینجوری بخاطر پول خراب ببشه

الان وضع خیلیا همینه

ولی ایا ارزششو داره که برا پول زندگیتون و عشقتون از هم بپاشه؟

تو مردی تحملت بیشتره وی همسرت زنه و حساس بهش حق بده  همه زنها توقعاتی دارن بخاطر روحیه حساسشون

از ته دل براتون آرزو کردم زندگیتون پایدار باشه

2714
😥😥

👨🏻‍🦰استخدام کارمند اینترنتی خانم و آقا👩🏻‍🦰

👨🏻‍🦰👨🏻‍🦰جهت تصدی مشاغل زیر به چند نفر خانم یا آقا نیازمندیم👩🏻‍🦰👩🏻‍🦰

⌨️📃تایپ آنلاین و تبلیغ 📃⌨️

⌨️تایپ و ترجمه ⌨️

📞پشتیبانی مشتریان📞

📃درج تبلیغ در تلگرام و سایت ها📃

🛍🛍فروش اینترنتی محصولات🛍🛍

💵💸دارای حقوق ثابت به میدان حداقل یک میلیون تومان 💸💵

📚📚حداقل تحصیلات : دیپلم یا دهم📚📚

جهت همکاری با ما به آیدی زیر پیام بدین
@vahed_estekhdamy20

این تاپیکتون خوندم از  خودم متنفرشدم شاید منم بعضی وقتا مث نامزد شما رفتار میکنم با نامزدم تازه جدای از همه اینا نامزد منم کلی خودش مشکل خونوادگی ومشغله ذهنی داره خدا از من نگذره چقد پشیمونم چقد باحرف زدنم ازارش دادم دیشب بهم میگف هیچ کس تو زندگیم نی که درکم کنه خیلی قلبم شکست از دست خودم از دیشب قسم خوردم هرجورشده پای همه چیزش وایسم ما با عشق بعداز۴ سال بهم رسیدیم با تموم مخالفتای خونواده من الان میبینم چقد من بیشعورم چقد

ما هم  اوضامون  مثل  شما  

نصف بیشتر جامعه  اوضاعشون همینه با اندک فرق و تفاوت

دنبال ی کسب و کار اینترنتی  اینا  باشید شاید سر بگیره

همسر من ک میترسه و دل ب این کارا  نمیده