2726
عنوان

خیلییی دلم میخواد

192 بازدید | 23 پست

زودتر نی نی بیارم ولی تازه ازدواج کردیم بخاطر خودم نه بخاطر حرف مردم که میگن چرا انقد زود فعلا نمیتونم😢

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ن ..بزار ی دو ۳ سالی از زندگیت بگذره اخلاق شوهرت دستت بیاد ببینی باهم تفاهم دارین یا ن .وقتی خیالت ر ...

اونو که فامیل بودیم کلا میدونم اخلاقشو 

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
ن ..بزار ی دو ۳ سالی از زندگیت بگذره اخلاق شوهرت دستت بیاد ببینی باهم تفاهم دارین یا ن .وقتی خیالت ر ...

تفاهم و كه بايد تودوران نامزدى ميفهميددارن يانه 

نه بعدعروسى

حرفاى هركى نشون دهنده شعور اون شخصه

بیار بابا مردم همیشه حرف دارن واسه گفتن 

بگو هم من هم شوهرم بچه دوستیم مگه گناهه 

همین مردم یکسال که بگذره پچ پچ میکنن بچش نمیشه والا بخاطر حرف بقیه زندگی کنی روانی میشی اصلا اهمیت نده

خدایا به امید تو ...

من بعد عروسیم یکی دو سال بچه نمیخوام به کسی هم مربوط نمیشه بگه بیار یا نیار این بین من و شوهرمه کسی غلط بکنه اظهار نظر کنه میخواد بکنه بره واسه زندگی خودش بکنه

عاشق دوقلو داشتنم با همه سختی هاش☺☺☺خدا بهمون یه داداش دوقلو داد ولی خودشم با صلاحی که دونست  گرفت😔😔😔دوست دارم در آینده خدا واقعی قسمت خودم بکنه و از اتاق سونوگرافی با موج خوشحالی خارج بشم 🙄هر کسی دوست داشت برام یه هدیه بده برام یه هدیه صلوات بده تا حسرت به دل نمونم و حاجت روا بشم 😍😍یه دنیا متشکرم از هر کسی که هدیه بهم بده امیدوارم هموتون حاجت روا بشین😘😘😘😘
بیار بابا مردم همیشه حرف دارن واسه گفتن  بگو هم من هم شوهرم بچه دوستیم مگه گناهه  همین م ...

واقعاااا کاش میشد از دست این ادمای فوضول راحت شد

2706