2703
2553

بچه ها یه سری دستبند و گردنبند اونیکس و چوبی اوردم خیلی خوشگل و پر فروشه ارسالشون به سراسر ایران رایگانه 

هر کس میخواد پیام بده

آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه... شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه خدا باشد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
اگه پرداخت درب منزله من بیام کانالت    

متاسفانه درب منزل ندارم 

قبل ارسال پرداخته 

آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه... شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه خدا باشد...
چجوری ارسال میکنین که رایگان میشه؟؟ارسالش چجوریه که براتون هزینه بر نمیشه؟؟!!!!

هزینه بر میداره عزیزم پست میکنیم هزینه پستش 7 تومن میشه از سود خودمون کم میکنیم برای جذب مشتری سودمون رو کم میکنیم 

اینا چیه؟ قیمت هم بگو

اولی دستبند و گردنبند اونیکسه 

45000ت

دومی دستبند و گردنبند مهره و چوبی

35000

سومی گردنبند چوبی زنونه 

25000

بند عینک هم دارم 

هر کس میخواد به شماره ام پیام بده تو ت ل گ ر ام

0930/207/4247

2706