2726
عنوان

بیاید بیاید ولنتاین

| مشاهده متن کامل بحث + 210 بازدید | 37 پست

مناسبت های کادو گیری ما ایناس

روز زن 

روز تولد

سالگرد ازدواج

زایمان

سوغاتی

بعضی وقتام یهویی

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر
با احترام به دوستان گرامی من هنوز نفهمیدم ولنتاین به ما چه

با احترام به شما هنوز نتونستن به ما حالی کنن کریسمس به ماچه ولنتاین که جای خود داره باز ی کادویی رد و بدل میشه

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مناسبت های کادو گیری ما ایناس روز زن  روز تولد سالگرد ازدواج زایمان سوغاتی بعضی وقتام ...

البته جایزه از قبل تعیین شده هم هست

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر
مناسبت های کادو گیری ما ایناس روز زن  روز تولد سالگرد ازدواج زایمان سوغاتی بعضی وقتام ...

پس خودتو برای یه هفتع بعد ولنتاین اماده کن 

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
2728
با احترام به شما هنوز نتونستن به ما حالی کنن کریسمس به ماچه ولنتاین که جای خود داره باز ی کادویی رد ...

😃😃😃

کریسمس که دیگه خیلی آخه به ما چه

و هو معکم این ما کنتم خدا با شماست هر جا که باشید ******* الان این عددها کنار اسم من چیه؟؟😑
با احترام به شما هنوز نتونستن به ما حالی کنن کریسمس به ماچه ولنتاین که جای خود داره باز ی کادویی رد ...

اصلا بعضيا معني كريسمس و نميدونن.همه فك ميكنن كريسمس همون سال نوي ميلاديه

هي نگيد'' يه روز خوب مياد باوركنيد همه روزاي خوبتون داره ميره...
من ولنتایین به شوهرم‌نی نی تحویل میدم😆😆😆

ای جان بهتررررین هدیه

مگه زندگی فقط این ها هست کادو دادن و گرفتن؟ ما پارسال اولین سال عقدمون بود همسرم برام کادو خرید ولی امسال هیچ توقعی ندارم روز زن هم یدونه شال هم بگیره خوشحال میشم که به فکر هست من فقط دوست دارم همسرم منو از ته دل دوست داشته باشه کادو هم نخره برام برام مهم نیست

عاشق دوقلو داشتنم با همه سختی هاش☺☺☺خدا بهمون یه داداش دوقلو داد ولی خودشم با صلاحی که دونست  گرفت😔😔😔دوست دارم در آینده خدا واقعی قسمت خودم بکنه و از اتاق سونوگرافی با موج خوشحالی خارج بشم 🙄هر کسی دوست داشت برام یه هدیه بده برام یه هدیه صلوات بده تا حسرت به دل نمونم و حاجت روا بشم 😍😍یه دنیا متشکرم از هر کسی که هدیه بهم بده امیدوارم هموتون حاجت روا بشین😘😘😘😘

به همسرم دوتا چیز گفتم که اگه خواست بخره یکی از اونا رو بخره... هردوش مال آشپزخونه است.

ولی خب خودم هرچی فکر میکنم نمیدونم چی بخرم...

بهش گفتم تو رو خدا خودت بگو چی واست بگیرم.

من نمیدونم چی بگیرم...

تو رو خدا لایک نکنید.ممنون.
پس خودتو برای یه هفتع بعد ولنتاین اماده کن 

چن روز مونده؟؟؟

نزدیکه؟؟؟

2706