1177
648
عنوان

بیاید بیاید ولنتاین

202 بازدید | 37 پست

بیاید درباره ولنتاین حرف بزنیم دوست دارید کادو چی بگیرید؟؟؟؟دوست داری چی بدید؟؟؟؟؟

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️

ما از اين قرني بازيا نداريم😐😬

مشکل آب که رفع شد😑 مواظب درخت ها باشید با قطع درخت ها مشکل سیل و آلودگی داریم با قطع ریه های زمین ایران رو نابود می کنیم .بیایم با طبیعت مهربان باشیم زباله نریزیم درخت بکاریم 😍

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

1156
من طبق دو سال قبل یه جشن دونفره همراه با کیکو کادو انشالا

به به خوشبحال اقا منصور

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
8
1184
با احترام به دوستان گرامی من هنوز نفهمیدم ولنتاین به ما چه

با احترام به شما هنوز نتونستن به ما حالی کنن کریسمس به ماچه ولنتاین که جای خود داره باز ی کادویی رد و بدل میشه

مناسبت های کادو گیری ما ایناس روز زن  روز تولد سالگرد ازدواج زایمان سوغاتی بعضی وقتام ...

البته جایزه از قبل تعیین شده هم هست

همسر ناز و مهربونم و سیب گلاب ترش و شیرینم...شماها رو دارم یعنی همه دنیا رو دارم❤
مناسبت های کادو گیری ما ایناس روز زن  روز تولد سالگرد ازدواج زایمان سوغاتی بعضی وقتام ...

پس خودتو برای یه هفتع بعد ولنتاین اماده کن 

1190