2737
2739
عنوان

یکی بیاد من سرمو بکوبم تو دیوار

411 بازدید | 23 پست

خسته شدم ما و خونه مادر‌شوهرم اینا خونمون پیش همه شبا یا شوهرم تا ساعت 12اونجاس یا چهار پنج شب یه بار اونا میان اینجا باز حرفی نیس بیانذتا الان نرفتن هی میخوان برن هی شوهرم میگه وایسین حالا نرین بخدا اعصابم خورده.. دلم میخواد کلمو بکوبم دیوار اخه اینا هم خون کردن تو جیگیرم دل خوشی بهشون ندارم وایسین اسکرین شات پیامامو بزارم واسه شوهرم فرستادم

هیچوقت وسط خوشحالیات سر تو بالا بردی بگی خدایا شکرت😊اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..خدایا صلاح کار منو بهتر میدونی پس راضیم به رضای تو خدایا

😐😐😐

خداجونم مواظب تودلــ❤ــــی نازم باش 🙏آبجی حلماش منتظرشه💕💫خداجون به حق شش ماهه امام حسین دامن همه ی منتظرا سبز بشه 💫 نی نی های منم واسم حفظ کن🐣🐥✨✨اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم ✨✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تجربه کردم درکت میکنم خدا کمکمون کنه

امید،چه واژه معجزه آسایی.کاش هیچ امیدی از سمت خداناامید نشه.برای سلامتی آقاامام زمان و فرجشون صلواتی بفرستین 😍❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️
2728

هیچوقت وسط خوشحالیات سر تو بالا بردی بگی خدایا شکرت😊اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..خدایا صلاح کار منو بهتر میدونی پس راضیم به رضای تو خدایا

ما دو تایمون دو تا خط داریم به خط دیگه هم پیام دادیم

خداصبرت بده بذار ببینم اسکرین رو

مرسی عزیزم گذاشتم

2738
خدا بهت صبر بده

ممنون خانمی😭😭😭😭

یکم تند حرف زدی با شوهرت 

اخه دیونم کرده ده بار چایی اوردم خی زرت و زرت میگه چایی بیار دو بار میوه بردم از 7 اینجا دیگه صبر ایوب میخواد

خیلی بد حرف زدی

اخه نمیدونم باهاش دیگه چکار کتم هر‌‌شب تا دوازده خونه مامانشه من تنها خونم بخدا خستم کرده دیگه.. نمیکشم.. 

اخه دیونم کرده ده بار چایی اوردم خی زرت و زرت میگه چایی بیار دو بار میوه بردم از 7 اینجا دیگه صبر ای ...

چی بگم سخته تحملش ولی وقتی اون باهات مهربون حرف میزنه تند جوابشو نده بذار بعد اینکه رفتن حرفتو بهش بگو

خدایا شکرت که هوامونو داری   خدایا همه امیدمون به خودته فقط خودت   نفسای من گل پسرام  خدایا خودت مواظبشون باش  
2706