2703
2553

این تبعیضها ، بی مهریا و ظلمهای آشکارش عین خوره داره جونمو میخوره

گاهی قلبم فشردس و فکرمیکنم الانه سکته کنم اما اهمیت نمیدم تاتموم شه بره. ذله شدم از رنجهاشون دیگه...

ازینورم شوهرم و خانواده نسبتا بی شعورش هراذیتی بهم بکنن، کردن، انگار بی کسم. تازه بابای زیبام بفهمه هم طرف شوهرمو میگیره، یه جوری علنا منو ندید میگیره و ازون دفاع میکنه ک واقعا ب خون اون یا خودم تشنه میشم...

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
عزيزم منم توي تاپيكام گفتم بابام همينطوريه باز شما ازدواج كردي راحتي من چي ؟ با بابام دوتايي هستيم ت ...

آره خوندم خیلی ناراحت شدم.

نمیدوم بانو عمارتو دیدی یا نه، جهانبخش ب ارسلان گفت

تو تمام عمرم دقیقا همیشه نصف قلبم پر از عشق و محبت و مهرت بوده/ نصف قلبمم پر از کینه و خشم ازت.

واقعا حس من اینه. دارم کشته میشم تو پیکار این دوتاحس.

ازونور دوسش دارم، بابامه، خاطراتم، زحماتش...ازونور این بی مهریاش، ستمهاش ک گندزد ب زندگیم و باعث شد آخر ازدواجمم بازور بکنم برم تاراحت شم، درحالیکه مناسب من نبود طرفم و بینهایت رنجم داد تو این سالها

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

غصه نخور با شوهرت خوش باش خواهری کاریش نمیشه کرد طفلک مامانت چه صبری داشته پس

آره با مادرم همیشه علکی قهره، توهین دعوا جزش میده عین خلها. پول بهش نمیده اصلا....

چقدر بکشم.... مامانم عین یه مرغ نحیفه اونجا ک کم مونده سلاخی شه، همش باید فکرم نگرانش باشه و غصشو بخورم. فقط دارن ب ما جز میدن گاهی مردها

آره خوندم خیلی ناراحت شدم. نمیدوم بانو عمارتو دیدی یا نه، جهانبخش ب ارسلان گفت تو تمام عمرم دقیقا ...

عزيزم مي فهممت... عيب نداره ما بايد خوب باشين كاري از دستمون بر نمياد

من وقتي مي بينم دوستام چقد رابطه شون با پدرشون خوبه و باهم صميمي ان خيلي دلم ميخواد منم مث اونا بودم ...:((

2456
عزيزم مي فهممت... عيب نداره ما بايد خوب باشين كاري از دستمون بر نمياد من وقتي مي بينم دوستام چقد را ...

اخی....یکسری دعاهس واسه ایجاد علاقه و آشتی و عزیزشدن، حالم بهتربود ، خاسی بگو بزارم.

خدا مادر عزیزتو بیامرزه. منم دعاکن. قلبم فشرده شده از دست خیلی اطرافیان، بابام شوهرم خانوادش مظلومیت مامانم ، سردی و ناتوان بودن برادرها از انجام کاری. از همه چی....التماس دعا...  

اخی....یکسری دعاهس واسه ایجاد علاقه و آشتی و عزیزشدن، حالم بهتربود ، خاسی بگو بزارم. خدا مادر عزیزت ...

الهي قربونت برم مرسي عزيزدلم ♥️ ايشالا همه چي حل ميشه ناراحت نباش 😢😢خدا حفظشون كنه برات قديمين ديگه فكرشون اينطوريه كاش مام پسر بوديم مجبور نبوديم يه سري كارا رو بكنيم 

ثنا جان؛ سلام عزیزم؛ توی یک تاپیک دیگه منو ریپلای کرده بودی؛ ازم خواستی سوالی دارم بپرسم؛ راستش بنظرم گذشته ها گذشته؛ سوالی ندارم؛ امیدوارم هرجا هستی موفق باشی  🙏🙏

بگذارید خدا تصمیم بگیرد...
2714

بابای منم با اینکه عمم یه اشغال به تمام معنا بود ولی زیر بار نمیرفت یه دفعه سر عمم یه دعوای خیلی بد با بابام کردم دنیا رو سرم خراب شد ولی خدا رو شکر خودش گورشو از زندگیمون گم کرد الان چند ساله ارامش داریم بابامم شناختشون

❤تا خدا بنده نواز است     به خلقش چه نیاز......❤

من بابام دوستم داره با خوبی کردنش به دیگرانم مشکلی نداشتم ولی از این میسوختم که عمم یه ادم نمک نشناس بود با ما هم دشمن بود و به بدمون راضی بود دوست نداشتم تو زندگیمون باشه بعضی وقتا به خدا میگم این دیگه هیچ وقت نیان دور ما

هیچ خاصیتیم برامون نداشتن فقط ما بهشون خوبی میکردیم

مرده شور خانواده شوهر ببرند هر مردی سمت خانواده اش باشه عاقبت زندگی باهاش اینه بجایی می رسه که خواهرش از دخترش بیشتر دوست داره

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 
الهي قربونت برم مرسي عزيزدلم ♥️ ايشالا همه چي حل ميشه ناراحت نباش 😢😢خدا حفظشون كنه برات قديمين ديگ ...

زنده باشی

ثنا جان؛ سلام عزیزم؛ توی یک تاپیک دیگه منو ریپلای کرده بودی؛ ازم خواستی سوالی دارم بپرسم؛ راستش بنظر ...

قربونت گفتم کلا سوالی تو ذهنت نبوده باشه، ابهامی ک فکرکنی دروغی شنیدی.

بماند

التماس دعا

من بابام دوستم داره با خوبی کردنش به دیگرانم مشکلی نداشتم ولی از این میسوختم که عمم یه ادم نمک نشناس ...

عمم خوبه خیلی، منتهی غم من اینه چرا محبت اونو ب منم نداره....هعی

عمم خوبه خیلی، منتهی غم من اینه چرا محبت اونو ب منم نداره....هعی

نمیدونم چی بگم والا شاید شما اشتباه برداشت میکنی شاید رو روابطشون حساس شدی شاید مثلا مادرت ناخاسته باعث این حساسیتت شده

خودتو به پدرت نزدیک کن غیر ممکنه اون که به خواهرش محبت داره به شما که بچشی نداشته باشه شاید محبتشو به شما یجور دیگه نشون میده

ولی حتی اگه صفر درصدم پدرت دوست نداره تو دوستش داشته باش پدر و مادر تکرار نشدنین

2706