1131
44

از عمم مدام خبر میگیره، تماس، پیام، سرزدن

اما من اگر ماهها نرم ، نبینه منو نمیگه خرت ب چند !

عمم مجرده ، شاغله، اونم عین من دهه سی هس...

من تنهام بدون خواهر،و بچه، بابامم میدونه چقد همیشه از شوهرم غم کشیدم و میکشم، سرکارم نمیرم و خونه ام... میدونه بابام اما هیچی

عمه ام بخاد جایی بره بابام میگه چطور میری، کجامیری، برسونیمت

اما من نه‌ ، همه جا باید خودم برم...حتا وقتی میدونه و پیششونم و با دو تا داداشم مثلا سه تایی خونه ان، نمیگه برسونیمت

ما به فلک بوده‌ایم،یار ملک بوده‌ایم/باز همان جا رویم،جمله که آن شهر ماست/خود ز فلک برتریم، وز ملک افزونتریم/زین دو چرا نگذریم؟منزل ما کبریاست/گوهر پاک از کجا؟عالم خاک از کجا؟/بر چه فرود آمدید؟! بار کنید،این چه جاست؟؟!

بعد زایمان چاق شدم اما با فیت شو تونستم 32 کیلو کم کنم اونم بدون قرص و دمنوش و ژل و گرسنگی:  

بیا عکسمو ببین

چیکار کنم

این درد رو ب کی بگم؟ اصلا بابام تو این مسایل حرف شنوی نداره از احدی.

تبعیضاش داره آتیشم میزنه 

داداشم براش مهمتر از منه، حتا شوهرم ک غریبس بابام باهاش خوبه، بامن نه_عمم همینطور

ما به فلک بوده‌ایم،یار ملک بوده‌ایم/باز همان جا رویم،جمله که آن شهر ماست/خود ز فلک برتریم، وز ملک افزونتریم/زین دو چرا نگذریم؟منزل ما کبریاست/گوهر پاک از کجا؟عالم خاک از کجا؟/بر چه فرود آمدید؟! بار کنید،این چه جاست؟؟!
1037

نمیدونم چه جوریه بعضیا خانوادشون از بچه شون بیشتر دوس دارن ولی متاسفانه نمیشه کاریش کرد پدرتو که دیگ نمیتونی تغییر بدی .. شاید عمت خودش چند بار گفته فلان جا میخوام برم سختمه برسون اونم یاد گرفته تعارف بزنه  شاید از اول خودت مسئولیت های زندگیتو تکی به دوش کشیدی اونا هم عادت کردن

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این هم نفسی چه حس و حالی دارد ...در پیکر من دو قلب❤❤دارد ضربان...خدایا شکرت👐 خودت مراقب میوه ی دلم باش
باباي منم همينه همه رو دوس داره ب جز من😟

بابام با من، مادرم و یه داداشم اینجوریه.... 

داره واقعا ازبین میبرتم کاراش.

تو خونه تنهام تا پامیشم میرم اونجا، اخم و تخم میکنه شوهرت کجاس، چرا اله ، چرا بله، بگم خودش نخاس بیاد گفت میخام استراحت کنم بازقهر میکنه

ازفرداش ب زور جواب سلاممو میده... 

چرا آخه ؟؟!؟ ب خدا از دست کاراش چندماه نمیرم اونجا، دقمرگ شدم

8
عزیزززم خودتو اذیت نکن .پدرت دوست داره تو جگر گوششی

نه چه دوس داشتنی. فقط آبرو و کلاس و جایگاه خودش. مهمه براش.

شوهرم زنگ بزنه بگه مرد، میخام ببرم خاکش کنم کمتر ناراحت میشه تا بفهمه مثلا من انقد زجرکشیدم ک میخام جدا شم. جدی میگم

نمیدونم چه جوریه بعضیا خانوادشون از بچه شون بیشتر دوس دارن ولی متاسفانه نمیشه کاریش کرد پدرتو که دیگ ...

نه هیچکدوم.

کلا من مظلومم و انقدی زبون ندارم.

بابامم انگار منو با مادرم گذاشته تو یه کفه و حال نمیکنه باهامون

دهه سی یعنی چند سال

مهم نیس ..

بابام با من، مادرم و یه داداشم اینجوریه....  داره واقعا ازبین میبرتم کاراش. تو خونه تنهام تا ...

عزيزم منم توي تاپيكام گفتم بابام همينطوريه باز شما ازدواج كردي راحتي من چي ؟ با بابام دوتايي هستيم تو خونه همش بايد تحمل كنم  ...

اسمم مهسا :) بودنت هنوز مثل بارونه ، تازه و خنك و ناز و آرومه :)🌱🌸🍃🌈
نه هیچکدوم. کلا من مظلومم و انقدی زبون ندارم. بابامم انگار منو با مادرم گذاشته تو یه کفه و حال نمی ...

غصه نخور با شوهرت خوش باش خواهری کاریش نمیشه کرد طفلک مامانت چه صبری داشته پس

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این هم نفسی چه حس و حالی دارد ...در پیکر من دو قلب❤❤دارد ضربان...خدایا شکرت👐 خودت مراقب میوه ی دلم باش
584

این تبعیضها ، بی مهریا و ظلمهای آشکارش عین خوره داره جونمو میخوره

گاهی قلبم فشردس و فکرمیکنم الانه سکته کنم اما اهمیت نمیدم تاتموم شه بره. ذله شدم از رنجهاشون دیگه...

ازینورم شوهرم و خانواده نسبتا بی شعورش هراذیتی بهم بکنن، کردن، انگار بی کسم. تازه بابای زیبام بفهمه هم طرف شوهرمو میگیره، یه جوری علنا منو ندید میگیره و ازون دفاع میکنه ک واقعا ب خون اون یا خودم تشنه میشم...

عزيزم منم توي تاپيكام گفتم بابام همينطوريه باز شما ازدواج كردي راحتي من چي ؟ با بابام دوتايي هستيم ت ...

آره خوندم خیلی ناراحت شدم.

نمیدوم بانو عمارتو دیدی یا نه، جهانبخش ب ارسلان گفت

تو تمام عمرم دقیقا همیشه نصف قلبم پر از عشق و محبت و مهرت بوده/ نصف قلبمم پر از کینه و خشم ازت.

واقعا حس من اینه. دارم کشته میشم تو پیکار این دوتاحس.

ازونور دوسش دارم، بابامه، خاطراتم، زحماتش...ازونور این بی مهریاش، ستمهاش ک گندزد ب زندگیم و باعث شد آخر ازدواجمم بازور بکنم برم تاراحت شم، درحالیکه مناسب من نبود طرفم و بینهایت رنجم داد تو این سالها

غصه نخور با شوهرت خوش باش خواهری کاریش نمیشه کرد طفلک مامانت چه صبری داشته پس

آره با مادرم همیشه علکی قهره، توهین دعوا جزش میده عین خلها. پول بهش نمیده اصلا....

چقدر بکشم.... مامانم عین یه مرغ نحیفه اونجا ک کم مونده سلاخی شه، همش باید فکرم نگرانش باشه و غصشو بخورم. فقط دارن ب ما جز میدن گاهی مردها

آره خوندم خیلی ناراحت شدم. نمیدوم بانو عمارتو دیدی یا نه، جهانبخش ب ارسلان گفت تو تمام عمرم دقیقا ...

عزيزم مي فهممت... عيب نداره ما بايد خوب باشين كاري از دستمون بر نمياد

من وقتي مي بينم دوستام چقد رابطه شون با پدرشون خوبه و باهم صميمي ان خيلي دلم ميخواد منم مث اونا بودم ...:((

اسمم مهسا :) بودنت هنوز مثل بارونه ، تازه و خنك و ناز و آرومه :)🌱🌸🍃🌈
عزيزم مي فهممت... عيب نداره ما بايد خوب باشين كاري از دستمون بر نمياد من وقتي مي بينم دوستام چقد را ...

اخی....یکسری دعاهس واسه ایجاد علاقه و آشتی و عزیزشدن، حالم بهتربود ، خاسی بگو بزارم.

خدا مادر عزیزتو بیامرزه. منم دعاکن. قلبم فشرده شده از دست خیلی اطرافیان، بابام شوهرم خانوادش مظلومیت مامانم ، سردی و ناتوان بودن برادرها از انجام کاری. از همه چی....التماس دعا...  

835