975
648

من خودم وقتي تيپ زدن مادر شوهرمو ديدم اينجوري شدم😳يه زنه شصت و چندساله ساپورت با تونيكاي خوشگل ميپوشه تو خونه يا لباساش حتما سته و موهاشم مدل دار جمع ميكنه خيلي برام جالب بود

يه چيزه بدي هم كه ديدم تو ظرفشويي يكي دوبار ديدم كسي تو سرويس بوده مسواك زدن😣

آرزوهاتو یه جا یاداشت کنو نگهشون دار ...خدا یادش نمیره,ولی تو یادت میره کهچیزى که امروز دارىدیروز آرزوش کردى... !😇💖🌈

وای خدااا 

من متنفرم از ادمایی ک تو ظرفشویی اینکارارو میکنن

سَرِ بچه هاتونو از سانروف نیاریدبیرون..شاید یکی بچه‌ش سر نداشته باشه                                                                                                     نظر یا عقیدت مخالف منه ریپلای نزن لطفا🙄به جاش روزی سه بار تو آینه نگاه کن و باخودت تکرار کن(هرکسی یه اعتقادی داره و ما باید به اعتقادات هم احترام بزاریم)😏 قرار نیس عقایدتو بکنی تو حلق ما!😕                                                

969
8

شوهر ندارم که🙍

در حادثه کربلا با سه‌ نمونه شخصیت روبرو می‌شویم !"اول: حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"دوم: یزیدهمه را تسلیم می‌خواهدمخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستدنوه‌ پیغمبر را سر می‌‌ٔبردبی‌ آبرویی را به جان میخردتا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"سوم: عمرِ سعدبه روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید استهم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرتهم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامیما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هست، من بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم

گوجه ی رنده شده ی پخته وعده غذاییشون بود..قارچ با روغن سرخ شده وعده غذایی☹

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لهجه داشتن یه تُرک💜کُرد💜لُر💜و... خنده دار نیست☝️خنده دار اینه که تو با تسلط به یه زبون به کسی که دوتا زبون بلده بخندی!👎🤪تیکر تولد پرنسس کوچولوی من 💋هانا💋

بیشتر موقع ها تو غذای مادرشوهرم مو هست😷😷😷که اولین بار اونجوری😳شدم😂انصافا خوشمزه هست دسپختش ولی این مشکلم داره...

خر رو به خیلی از انسانها ترجیح میدم هردوتاشون نفهمن ولی "خر" بی ادعاست...!
993

ا منم مادرشوهرم اینطوریه😎

دیگ اینکه خوهر شوهرم نامزد کرد ب منو جاریم نگفتن.عقدم کرد بازم‌نگفتن.طلاقم‌گرفت بازم‌نگفتن😆😆ه

همرو خودمون فهمیدیم .ببین چ شوهرایی داشتیم ک ب ما نگفته بودن بیشورا🤔

شوهر شوهره 😍😍😍  بالشت پره😆😆😆  نگو ک دلم آب افتاد  دلم ب تاپ تاپ افتاد😋😋😋😆

اولین بار ک رفتم خونه مادزشوهرم...بابابزرگ شوهرم سرسفره با هر لقمه ای ک میخورد اروق میزد...پدرمادرمنم بودن...منم سرخ شده بودم.

من اصلا ابراز علاقه و صمیمی شدن بلد نیستم😞ته تهش اینه ک میشینم رو مبل بستنی میخورم میگم اخی فلانی چقد خوبه خیلی دوستش دارم😁
991