2726
عنوان

خواب کودک

177 بازدید | 9 پست

خانوما بچه من الان هفت ماهشه اصلا خواب نداره باجیغ وگریه یکساعت یکبار گاهی فقط دوساعت یکبار بیدارمیشه غذا میخوره اشتهاش عالیه وزنش ۸نیم هستش..شیرخودم میخوره ولی چون یک سینه میخوره شیرخشک هم میدم شیرخشک ازینا که بهداشت میدن بهش میدم ولی بخاطررفلاکس الان چندشبه شبها بهش بیومیل آی آرمیدم چون شبا باسینم لج میکنه نمیگیره...ولی درکل مشکل من خوابشه باورکنیداصلا نمیزاره بخوابم..پسره 😔😔

خدای ما خدای زنده است.مرده پرست نباشیم👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زیاد میخوابونیش خوب،تو روز دو بار بخوابونش،و باقی روز باهاش بازی کن،بیرون ببرش که خسته بشه،شب هم قبل خواب حمومش کن،بعد بخوابونش

هرچه میکنید نه زیاد به خود بگیرید نه زیاد خود را سرزنش کنید.چراکه انتخاب های شما بر پایه 50% بوده است.همانطور که مال همه بوده.
زیاد میخوابونیش خوب،تو روز دو بار بخوابونش،و باقی روز باهاش بازی کن،بیرون ببرش که خسته بشه،شب هم قبل ...

وای من فیروزکوهم خیلی سرده اینجا نمیشه بیرون رفت حمومم خونه سرده نمیشه هرشب😞

زیاد میخوابونیش خوب،تو روز دو بار بخوابونش،و باقی روز باهاش بازی کن،بیرون ببرش که خسته بشه،شب هم قبل ...

ولی درست میگیدچندبارتوروز میخوابونمش

وای من فیروزکوهم خیلی سرده اینجا نمیشه بیرون رفت حمومم خونه سرده نمیشه هرشب😞

چقدر سخت میگیری،سرما که خوبه،بزارش تو کالسکه،پتو بزار روش ببرش بیرون هوا بخوره،بچه رو پاستوریزه و سرما ندیده بار نیار،تو حموم وسیله گرمایشی ندارین؟ روغن فیروز بخر قبل خواب ماساژش بده،ولی کلا زیلد میخوابونیش،بچه خسته  نیس،خوابش عمیق نمیشه

هرچه میکنید نه زیاد به خود بگیرید نه زیاد خود را سرزنش کنید.چراکه انتخاب های شما بر پایه 50% بوده است.همانطور که مال همه بوده.