2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غذاهای سالم میخورم مرغ ماهی. فسفود و کم کردم قبلا خیلی بود. البته دوماه قرص چاقی میخوردم احتمال داره از عوارض اون قرص باشه چون بعدش پریود نشدم دیگه؟ 

2728
نه اصلا چهار ماهه پریود نشدم. کلی دوا درمان کردم هنوز نتیجه ندیدم. اصلا سابقه نداشتم 😥

سلام خانم شماضخامتتون ۳mmبودوپریودنشده بودین بعدش چیکارکردین؟!

من الان تواین شرایطم وخیلی نگران

من به دستان خداخیره شدم معجزه کرد😍😍
سلام خانم شماضخامتتون ۳mmبودوپریودنشده بودین بعدش چیکارکردین؟! من الان تواین شرایطم وخیلی نگران

عزیزم این پست واسه دوساله پیشه.

من یک هفته بعد این پست فهمیدم باردارم و الان دخترم یک سال و نیمشه

پریودیم بهم ریخته بود جلوگیری درست نداشتم و باردار شدم 

عزیزم این پست واسه دوساله پیشه. من یک هفته بعد این پست فهمیدم باردارم و الان دخترم یک سال و نیمشه ...

موقعی ک داشتم میخوندم خاستم بهت بگم نکنه بارداری چرا اینهمه دارو خوردی قربون خدا و کرمش خدا حفظش کنه عزیزم عروسش کنی ان شاءالله

خدایا کی یکی بهم میگه مامان  بدجور قلبم شکسته  خدایا قسمت میدم به نا امیدی ابوالفضل به6ماهه امام حسین مامان شم ارزو ب دل نمونم خستم شکستم جواب این بنده حقیر بده تو ارحم الراحمینی.امام حسین خیلی دوس داشتم تو روزت بی بی چکم مثبت شه   اما نشد...دست خالی نباشم به امید سال آینده که نی نی داشته باشم تندرست حدای خوبم به من لطف کنی گر چه من بنده خوبی برای تو نیستم اما تو رو قسم میدم به پهلو شکسته امام حسین قسمت میدم به دخترت رقیه منم مامان شم  بازم ک ناامیدم کردی اوس کریم با چه زبونی ازت بخام دیگه چشم ندارم نگاه کنم اینه رسم دلشکسته ها ک تا عمر دارن حرف بشنون از این و اون من ک قسمت دادم ب پهلو شکسته چرا اخه

منم ضخامت اندمترم ۳ هست هر هفته سونو میدم .۴ ماهه پریود نشدم .ماه اول سونو رفتی ۳ بود ؟ماه اول من رفتم ۵ بود بعد ۶ شد بعد ۵ بعد ۳.چه جوری متوجه بارداریت نشدی ؟ازمایشم ندادی 

2706