2726
عنوان

نی نیم امروز اصلا شیر نخورد

370 بازدید | 13 پست

چیکار کنم حالا  

به خدا درمونده شدم 

چند روز دیگه ۴ ماهش تموم میشه تا دو ماه بیشتر شیر خشک نخورد دیگه شیشه نگرفت

کولیک داره که دارو میدم در طی روز خیلی نا ارومه و شیر هم بد میخوره ولی شب خوبه 

دستشم زیاد میخوره 

امروز یه غلطی کردم رفتم پستونک گول زن خریدم اقا قششششششنگ گرفت 

و خیلی اروم شد و دستش رو هم نخورد 

ولی متاسفانه تا شب شیر نخورد هر کار کردم فقط تا پستونک از دهنش در میومد جیغش میرفت هوا و تا شب یه سره پستونک تو دهنش بود فقط تو خواب دوبار بهش شیر دادم 

یعنی بهش ندم دیگه ?

ایا یه سره پستونک میخورد طبیعیه?

چون پستونک میخوره نمیفهمه کی گرسنه میشه ?

تورو خدا هر کی میدونه جواب بده اخه من ۳تا بچه های اولم اصلا شیشه و پستونک نگرفتن برا همین اطلاعاتم کمه

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

جنسیت بچه هات به ترتیب چیه

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو ده سال بعد به دنیا میاره، اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو سال بعدش به دنیا میاره. یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل می‌شه ولی پنج سال بعدش کار پیدا می‌کنه، اون یکی بیست و نه سالگی مدرکشو می‌گیره و بلافاصله کار مورد علاقه شو پیدا می‌کنه. یکی سی سالگی رئیس شرکت می‌شه و در چهل سالگی فوت می‌کنه، اون یکی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت می‌شه و تا نود سالگی عمر می‌کنه.تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر. تو توی زمان خودت زندگی می‌کنی؛ پس آروم باش، از زندگی لذت ببر و خودت را با دیگری مقایسه نکن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جنسیت بچه هات به ترتیب چیه

دختر دختر پسر دختر

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2728

نه پستونک وقتی خوبه که بچت قشنگ شیر بخوره پستونک بزاری دهنش بخابه با شکم گرسنه پستونک خوب نیست نمیزاره متوجه بشی کی گرسنشه 

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین
نه پستونک وقتی خوبه که بچت قشنگ شیر بخوره پستونک بزاری دهنش بخابه با شکم گرسنه پستونک خوب نیست نمیزا ...

نه این اصلا قشنگ شیر نمیخوره جون منو میاره بالا امروز هم که اصلا نخورد

نه این اصلا قشنگ شیر نمیخوره جون منو میاره بالا امروز هم که اصلا نخورد

بنظر من نده بهش گنا داره من بچم دوماهش بود پستونک گرفت البته کم میزاشتمش دهنش دو ماه بعدم ولش کرد اینطوری لاغر میشه بچه

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین
بچه های رفلاکسی خوب شیر‌ نمیخورن معمولا.  رفلاکس نداره؟

نه رفلاکس نداره ولی وقتی شیر میخوره خیلی میپیچه به خودش

عزیزم خب بهش شربت ضد نفخ بده ببرش دکتر

بردمش بهش دارو داده

نه رفلاکس نداره ولی وقتی شیر میخوره خیلی میپیچه به خودش

دختر منم اینجوریه. ۲ماه و نیمه ست. هم مقاومت میکنه شیر نمیخوره هم خودشو پیچ میده. دکتر گفت رفلاکس داره

دختر شما ۴ماهشه .

من هی به خودم امیدواری میدم خوب میشه تا ۴ماهگی. پس هنوز ادامه داره☹😔

دختر منم اینجوریه. ۲ماه و نیمه ست. هم مقاومت میکنه شیر نمیخوره هم خودشو پیچ میده. دکتر گفت رفلاکس دا ...

دختر اول من تا ۶ ماه همین وضعش بود فقط امیدوارم تا ۹ ماه نکشه