2726

اعصاب آدم خرد میشه

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نمیمیره . روس ها میدونستن ارسلان پسر عموش رو نمیکشه . اونا جهانبخش رو میزنن  اون دیوونه هم اون ...

دیوونه چیه عنایت تاریخ و کتاب میخونه

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
ناراحت نباش، ارسلان زنده است یکی دیگه جهان رو زد

دقیقا فیلمای ایرانی همشون همینن. احتمالا عنایت زده. یا بکتاش

خدایا مواظب دخترام(هونیا و هانا) و شوهر مهربانم و خودم باش.

ولى دلم واقعا واسه جهانبخش سوخت

خيلى كودكيه بدى داشته

دركائنات كاستى وفقر وجود ندارد زيرا كائنات منبع همه ى انرژى وثروتهاى روى زمين است پس من ميخواهم واو ميدهد😍            خداياشكرت كه تمام درهاى سلامت ورحمت وثروتت برويمان باز است🙏
نمیمیره . روس ها میدونستن ارسلان پسر عموش رو نمیکشه . اونا جهانبخش رو میزنن  اون دیوونه هم اون ...

نمیفهمم کلا، روس ها چی میگن؟! 

کی عشق کتابه؟!

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
دیوونه چیه عنایت تاریخ و کتاب میخونه

عنایت کیه

من کجام

2706