2726

اعصاب آدم خرد میشه

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نمیمیره . روس ها میدونستن ارسلان پسر عموش رو نمیکشه . اونا جهانبخش رو میزنن  اون دیوونه هم اون ...

دیوونه چیه عنایت تاریخ و کتاب میخونه

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
ناراحت نباش، ارسلان زنده است یکی دیگه جهان رو زد

دقیقا فیلمای ایرانی همشون همینن. احتمالا عنایت زده. یا بکتاش

خدایا مواظب دخترام(هونیا و هانا) و شوهر مهربانم و خودم باش.

ولى دلم واقعا واسه جهانبخش سوخت

خيلى كودكيه بدى داشته

دركائنات كاستى وفقر وجود ندارد زيرا كائنات منبع همه ى انرژى وثروتهاى روى زمين است پس من ميخواهم واو ميدهد😍            خداياشكرت كه تمام درهاى سلامت ورحمت وثروتت برويمان باز است🙏
نمیمیره . روس ها میدونستن ارسلان پسر عموش رو نمیکشه . اونا جهانبخش رو میزنن  اون دیوونه هم اون ...

نمیفهمم کلا، روس ها چی میگن؟! 

کی عشق کتابه؟!

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
دیوونه چیه عنایت تاریخ و کتاب میخونه

عنایت کیه

من کجام

2706