2737
2739
عنوان

بیاین هرکس خودش رو معرفی کنه:)

112 بازدید | 13 پست

اول خودمممم

ملیس هستم اسم دومم هست، خودم عوضش کردم

اسم قبلیم سحر بود ، ولی ب دلایلی عوضش کردم

رنگ مورد علاقم اٌکر، کرمی و یشمی هست

مادرم شمالی هست و بابام ترک:)

الان تبریز زندگی میکنم:)

با پسر عمم ازدواج کردم

عاشق نقاشی ام :)

خودم فکر میکنم روحیاتم خاکستری رنگه 

عاشق ماشین روندن هستم:)

درصددم(؟)کاملا منطقی برخورد کنم

درعین حال عاشق انیمیشن های خیالی ام:)

مثل قلعه متحرک هاول

الیس این واندرلند

مالیفیسنت

خانه اشباح و...

#عاشق_دوستای_نینیسایت

نوبت شماااس معرفی کنین اشنا شیم:)))

دوستاتونو منشن کنین

-واسه کل امضاهام استدلال دارم:)  All of us , will residences to HELL:) There isn’t any PARADISE +نیست در دیده ما منزلتی ،دنیارا :) ما نبینیم کسی را که نبیند،مارا :) #گریویتی:) -وقتی سطح شعورت بالاست، با سطح پایین تر از خودت ست نکن:) +حسی 🥀که به عشق 🚨دارم ، توی رانندگی 🚘ارضام مکنع 🏎:)  -من بازیامو بچگیام کردم ،میای سمت من جدی باش!  +تو صادق باش💛-شاید☘️ یه نویسنده📗:)+آماده 🐋باش هرچیزی رو که داری 🦈درعرض ۳ 🐟ثانیه ،تخلیه کنی:) -نیمه🎆نقاش🔮+ملیس جان، همش ۱ ثانیه نیست که داری زندگی میکنی:) -نه از رومم :) نه از زنگم :) همان #بیرنگ بیرنگم :)) hayat Geçer ve Gecenin sonu biter Beyaz güne «دنیا داره می رونه :) رو صندلی عقبیم :) » (تو فقط سارق نباش:) قول میدم وسط بهشت ساکن شی) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مازندرانی هستم 

با پسر داییم مزدوج شدم،یه پسر داریم

۲۴سالمه

همین😊

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
2728

شاید برا بعضیا مسخره بیاد:/

ولی اشنا شدن خوبه ک:/

-واسه کل امضاهام استدلال دارم:)  All of us , will residences to HELL:) There isn’t any PARADISE +نیست در دیده ما منزلتی ،دنیارا :) ما نبینیم کسی را که نبیند،مارا :) #گریویتی:) -وقتی سطح شعورت بالاست، با سطح پایین تر از خودت ست نکن:) +حسی 🥀که به عشق 🚨دارم ، توی رانندگی 🚘ارضام مکنع 🏎:)  -من بازیامو بچگیام کردم ،میای سمت من جدی باش!  +تو صادق باش💛-شاید☘️ یه نویسنده📗:)+آماده 🐋باش هرچیزی رو که داری 🦈درعرض ۳ 🐟ثانیه ،تخلیه کنی:) -نیمه🎆نقاش🔮+ملیس جان، همش ۱ ثانیه نیست که داری زندگی میکنی:) -نه از رومم :) نه از زنگم :) همان #بیرنگ بیرنگم :)) hayat Geçer ve Gecenin sonu biter Beyaz güne «دنیا داره می رونه :) رو صندلی عقبیم :) » (تو فقط سارق نباش:) قول میدم وسط بهشت ساکن شی) 
2738

منم اسمم الهام

18روز بعد شمع20وفوت میکنم

مامان بابام ترکن

تبریز زندگی میکنم

با یه پسر ک دوست بودیم ازدواج کردم 

عاشق رنگ سبزابی و جیگری و البالویی هستم

منم ماشین روندنو دوست دارم

😉😙 با تچکررررر

لیلی هستم..

رنگ موردعلاقم قرمز..مشکی.لجنی.سورمه ای.نارنجی

با شوهرم ازدواج کردم...

مادرم کورد و پدرم کورد

عاشق خرید...آرایش...موسیقی و سینمام...

خیلی دوست دارم مث فیلما ی زندگی در کمال آرامش داشته باشم😌

اما باوجود چهارتا زلزله ویرانگر همچین چیزی ممکن نیست😕

خب اگه سوالی هیت بپرسین😅

هرچه بیشتر به میزان عشقمان اضافه کنیم شانس بیشتری برای رهایی از دام سایه خواهیم داشت. بچه هایمان را دوست بداریم اما این کافی نیست. باید یاد بگیریم بچه های دیگران را در آن‌سوی دنیا نیز دوست داشته باشیم.آوین❤️آرشین❤️آروشا❤️

فاطمه هستم 27سالمه،با عشقم یه ساله عروسی کردم،شمالی هستم ولی کرج زندگی میکنم،عاشق کتاب و نقاشی روی شیشه ویترای هستم،کلا همه جوره تو هنر ی دستی دارم،

کنجد مامانی و بابایی خوش اومدی به زندگیمون
چ تاپیک خوبی عزیزم کاش میرفت پر بازدید😍😍😍

بعضیا نمیخوان شناسایی بشن

:(