2726
عنوان

نماز جعفر طیار

| مشاهده متن کامل بحث + 63643 بازدید | 76 پست
سلام آره عزىزم روز پنجم بود کارم راه افتاد ولى من بازم چهارده روزمو خوندم البته بگم که سعى کن هر جمع ...

سلام عزیزم میشه بگی نماز جعفر طیار برای ازدواجت چه موقعی از روز میخوندی؟ بعد نماز کدوم دعا رو میخوندی؟؟ 

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می‌رود.... 💔 
سلام عزیزم میشه بگی نماز جعفر طیار برای ازدواجت چه موقعی از روز میخوندی؟ بعد نماز کدوم دعا رو میخوند ...

سلام 

هر موقع وقت میشد میخوندم بعدش فقط دستم رو با آسمون میکردم 

یا الله تا نفس قطع بشه

یا رب تا نفس قطع بشه

رب....

یا رباه..

یا رحمان... 

بعدم هفت مرتیه یا ارحم راحمین 

بعدم از خدا خاستمو میخاستم گاهی هم گریه میکردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام  هر موقع وقت میشد میخوندم بعدش فقط دستم رو با آسمون میکردم  یا الله تا نفس قطع بشه ...

برا ازدواجم 14 بار فقط خوندی؟ 

2728
بله

عزیزم ببخشید من زیاد سوال میپرسم میشه بدونم شما به عربی صحیح سوره های نمازو میخوندی یا عادی؟ چون من شنیدم باید تلفظ صحیح باشه برای نماز من بلد نیستم مخصوصا ز ذ و ض و ظ رو مثل هم تلفظ میکنم .. ممنون میشم اینم جواب بدی.. واینکه گفته بودیم استغاثه به حضرت زهرا هم خوندین خاستم بدونم چه مدت خوندین من خیلی برای ازدواجم نگرانم ببخشید زیاد سوال میپرسم 

عزیزم ببخشید من زیاد سوال میپرسم میشه بدونم شما به عربی صحیح سوره های نمازو میخوندی یا عادی؟ چون من ...

خواهش میکنم نه عادی خوندم ببین درسته که باید نماز درست خونده بشه ولی مهم تر اینه که وقتی میخونی تمام دلت بره سمت خدا با جای اینکه تمرکز کنی رو ص ض تمرکزتو بزار رو دلت که به خدا نزدیک شه بدون وقتی نمازو خوندی خدا حتما جوابتو میده نه اینکه نگران باشی باید خودتو بسپری دست خودش نماز استغاثه هم میخوندم شنبه ها و سه شنبه ها گاهی ولی نماز جعفر طیار رو چهارده روز پشت هم خوندم هنوزم که ازدواج کردم میخونم هر جا گیر میکنم و نمیدونی چطوری خدا راهمو صاف میکنع

خواهش میکنم نه عادی خوندم ببین درسته که باید نماز درست خونده بشه ولی مهم تر اینه که وقتی میخونی تمام ...

خیلی ممنون عزیزم😍🙏🏼

تو گوگل سرچ کن برات میاره اگه جایی شو متوجه نشدی بپرس تا من برات بگم عزیزم

سلام ببخشید اون دعایی ک باید تو سجده آخر بعد سبحان الله... بخونی و باید فقط تو سجده خوند وقتی حفظ نیستیم چطور تو سجده بخونیم؟ ممنون میشم توضیح بدی 

عاشقه زندگی کردنم🤩
سلام ببخشید اون دعایی ک باید تو سجده آخر بعد سبحان الله... بخونی و باید فقط تو سجده خوند وقتی حفظ نی ...

سلام عزیزم نیازی به سختگیری نیست گلم 

مهم نیت قلبی ادمه و اینکه با اعتقاد و ایمان بخونی

ان شاالله به حاجت دلت برسی

سلام عزیزم نیازی به سختگیری نیست گلم  مهم نیت قلبی ادمه و اینکه با اعتقاد و ایمان بخونی ان شا ...

ینی میتونم بعد تسبیح آخر قبل تشهد بخونم؟؟؟  شما چ جوری میخونی؟

عاشقه زندگی کردنم🤩
ینی میتونم بعد تسبیح آخر قبل تشهد بخونم؟؟؟  شما چ جوری میخونی؟

عزیزم من ی مفاتیح کوچک دارم ی دعای کوتاه بعد نماز داره اونو میخونم

دعای یا من اظهرالجمیل و سترالقبیح..... من همینو میخونم

عزیزم مهم اینه که نمازشو درست بخونی و با اعتقاد بخونی 

سلام  هر موقع وقت میشد میخوندم بعدش فقط دستم رو با آسمون میکردم  یا الله تا نفس قطع بشه ...

عزیزم، ببخشید شما قنوت هم میخوندی تو این نماز؟ بعد 15 تسبیحات باید بگم یا قبلش؟ تو قنوت چ دعایی میخوندی؟ 

منم یه مدت خیلی دعا میکنم انواع و اقسام دعا ها نمیشه ک نمیشه 😔😔😔😔

سلام عزیزم خوبی 

حاجتت رو گرفتی یا نه ؟ 

میشه جواب بدی گلم 🙏😔⁦❤️⁩

به دنیای عروسک های روسی دلبر من سر بزنید        @rafanmug
2706