2733
2739
عنوان

اتمام رابطه دو ساله بخاطر مهریه.

987 بازدید | 56 پست

بالاخره بعد از چند وقت موضوع مهریه رو مطرح کردم و چون ایشون مهریه بالا میخواستن (500 سکه) بعد از کلی صحبت متاسفانه رابطمون تموم شد. فقط بخاطر اینکه من در توانایی خودم نمیدیدم که اگه روزی خواست ۵۰۰ تا سکه رو بدم.    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۵۰۰ قبول میکردی به شرط عندالاستطاعه

اون وقت موقع خواستن فقط ۱۱۰ تا قانونی بود بدی

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

احسنت !

خوبه ک تکلیف تون با خودتون و زندگی تون روشن !  و برای رسیدن ب خواسته تون ، وعده دروغ نمیدین

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738

بهتر 

شما جای برادرم اگر دختری شما رو سرسکه بخواد همون بهتر که بره از الان جونش به مادیات بنده وای به روز سختیتون 

البته قانونی 110 تا رو بیشتر نمیتونه بگیره

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

کار خوبی   کردی   حالا  بگرد ببین  کسی  پیدا میشه  با 1 سکه  باهات  ازدواج  کنه ؟در ضمن الان  هرچقدرم ک باشه  از پسر  114 تا میگیرن   

گر  تو  با  بد،  بد کنی  پس  فرق  چیست؟

۵۰۰ تا زیاد نیس که ... بنده خدا یه عدد میانه گفته من خودم‌مهرم ۷۱۴ تاس از همه پایین تره تو فامیل ... امیدوارم این تصمیمی که گرفتین ارزششو داشته باشه چون درغیر اینصورت تموم عمرتون پشیمون میشین

من به دستان خدا خیره شدم ... معجزه کرد [smiley]l/l_70.gif[/smiley]

از دید خانم ها شما از همون اول سفت و سخت بودین و ب جدایی فکر میکردین 

شایدم ریگی ب کفشتون بوده ک انقد نگران مهریه بودین 

منظور من این نیستا 

برداشت خانما رو میگم 

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
2706