2733
2734
عنوان

چشم نظر

115 بازدید | 8 پست

خانما چشم زدن از راه دور هم همیشه؟؟مثلا طرفو ن بشناسی ن بدونی کیه ولی یه عکس از خونشو محیط زندگیش ببینی؟؟؟؟

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️

نمیدونم ولی شاید بشه چون چشم زدن یه انرژی منفیه که میره سمت اون شخص

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

چشم زخم ب دیدن و شناخت کسی نیست بنظرم

ب انرژی ای ک از آدم ب دیگران منتقل میشه

ب خاطر همینم همیشه میگن پشت هر تعریف تون  یه ماشاءالله هزار ماشاءالله و لاحول ولا بگید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارتباطی با صمیمی بودن نداره.. با یک عکس و تصور هم میشه

توصیه ی که ایت الله بهجت به علی داایی کردن همینه

بهشون گفتند از شهرت فاصله بگیرید و زیاد تو چشم نباشید

البته یکی از دلایل توصیه شون بوده

پاشدم عائله پیداکردم   از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم  حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را   در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم
2731

یه اشتباهیی کردم عکس جهیزیه مو فرستادم برای ی پبح تو اینستا دو هزارتا عکس جهیزیه هست و خیلی از برای من خوشگل تر ولی از دیشب دلم اشوبه که چرا اینکارو کردم هرچی پیام میدم پاک نمیکنن😭😭😭

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
ارتباطی با صمیمی بودن نداره.. با یک عکس و تصور هم میشه توصیه ی که ایت الله بهجت به علی داایی کردن ه ...

عزیزم بخون پیامه اخرمو

سلام بله چشم زدن وجود داره به شدت انرژی منفی داره شما صدقه بده

وای خدا حالم خیلی بده اصلا یه حالی شدم از دیشب فکرم درکیره صدقه دادم

2738

به اسپند 4قل و ایه الکرسی خونده بشه و دود بدید(گلپر نباشه)

صدقه بدید..

رو به قبله با وضو بهتره بعد نماز باشه..سوره فلق و ناس قرائت بشه بعد این دعا

اَللّهُمَّ ذَا السُّلْطانِ الْعَظيمِ وَالْمَنِّ الْقَديمِ وَالْوَجْهِ الْكَريمِ ذَا الْكَلِماتِ التّامّاتِ وَالدَّعَواتِ المُسْتَجابات عافِ فلانی (( به جای فلانی ، نام  خود یا مکان بگید)) مِنْ اَنْفُسِ الْجِنِّ وَ اَعْيُنِ الاِْنْسِ .

پاشدم عائله پیداکردم   از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم  حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را   در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم