2726
عنوان

موافقید ما هم حمایتش کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3739 بازدید | 108 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام نازنینم من خیلی سال عضو کمپین های محیط طیستی هستم  تو خونه و محل کار کاملا تفکیک دارم درب ...

چقدر هم عااااالی

خب در مورد فعالیت هاتون مجزا تاپیک بزنید تا سایر دوستان هم بیشتر آشنا بشن

به نظرم اگر تمام کاربرانی که در این حوزه فعالیت می کنند اطلاع رسانی کنند، شروع خوبی میشه برای الگو سازی این کار حداقل در نی نی سایت 

چقدر هم عااااالی خب در مورد فعالیت هاتون مجزا تاپیک بزنید تا سایر دوستان هم بیشتر آشنا بشن به نظرم ...

من تو این زمینه ها تاپیک زیاد زدم

از کمپین *هستمت *که مربوط به درب بطری و بازیافت و اهدای ویلچر به معلولین میشه تا تفکیک زباله و پاکسازی محیط زیست و حقوق شهروندی....

ولی متاسفانه هم تعداد بازدیدهای تاپیکام کم بوده هم کسی مشارکت نمیکنه و اصلا علاقه ای هم ندارن انگار.

خیلی خوب میشه اگر شما هم گاها تاپیک بزنین باتوجه به اینکه تاپیکای شما سنجاق میشه و عموما بازدیدش بالاست برای اطلاع رسانی خیلی بهتره. من اکثر تاپیکام رو شبا میزدم که سایت شلوغ باشه ولی واقعا نتیجه خاصی نگرفتم. میتونین یه نیم نگاهی به لیست تاپیکام و موضوعات و تعداد بازدیداش بندازیش. خودتون متوجه میشین.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2728

منم یکساله دارم درب بطری جمع میکنم. یه پلاستیک پر شده. به اطرافیانم هم گفتم که جمع کنن اینجوری حجمش زیاد میشه.

خیلی خوب میشه اگر مغازه داره و همینطور رستورانا همکاری کنن. اینجوری خیلی سریعتر و بیشتر میشه درب بطری برای این کمپین خیریه جمع کرد.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

اين هم چند تا راهکار ديگه من:

موقعه خريد کيسه فريزر و نايلون اونهايي رو انتخاب مي کنم که روش نوشته "تجزيه پذير "اين طوري براي مواردي که مجبور هستيم از کيسه هاي پلاستيکي استفاده کنيم حداقل از نوع تجزيه پذير استفاده کردم 

بين قوطي هاي ماست و پنير و ساير خوراکي ها با بسته بندي مقوايي و پلاستيکي ، جعبه هاي مقوايي رو انتخاب مي کنم

مواد شوينده رو با قوطي هاي خيلي بزرگ مي خرم هم مقرون به صرفه تره و هم کمتر پلاستيک وارد محيط زيست مي شه

من تو این زمینه ها تاپیک زیاد زدم از کمپین *هستمت *که مربوط به درب بطری و بازیافت و اهدای ویلچر به ...

چقدر لذت بردم. خدا قوت 

من از تاپیک های خوب حمایت می کنم. به این شکل که سنجاقشون می کنم. اگر محتوایی که می خواید ایجاد کنید ارزشش اونقدر بالاست که نیاز به حمایت های این چنینی داره حتما به من پیام بدید. اگر جنبه تبلیغاتی نداشته باشه . تا یک مدت زمان مشخصی به شکل سنجاقی قرارش می دیم

چقدر لذت بردم. خدا قوت  من از تاپیک های خوب حمایت می کنم. به این شکل که سنجاقشون می کنم. اگر م ...

ممنون لطف میکنید :)

من یه کاربر این سایت هستم که ازسال88اینجام قبلا تاپیکها رو خودمون می تونستیم حذف کنیم ولی جدیدا فقط یدونه در روز اونم توسط نی نی یارها انجام میشه .

البته منم هم معتقدم بعضی تاپیکها باید باشه چون آموزشی هست ولی بعضی دیگه اصلا ارزش نگهداری نداره .مثلا حرفای خاله زنکی.

خود من چند بار این تاپیک ها باعث ایجاد دلخوری برام شده .جایی درمورد ای وی اف پرسیدم چنان مورد حمله قرار گرفتم که حلقم باز موند.آخه چرا؟چرا باید تاپیکهای قبلی رو می خونن وباعث ایجاد کدورت میشه .یا مثلا نمیشه ناباروری ثاویه گرفت؟یا شاید برای کسی می خوام .چه میدونم درخواستم اینه که لطف کنید از نی نی یارها بخواهید تاپیکهایی که ارزش محتوایی ندارن رو حذف کنند.ممنونم

چقدر هم عااااالی خب در مورد فعالیت هاتون مجزا تاپیک بزنید تا سایر دوستان هم بیشتر آشنا بشن به نظرم ...

سلام خانم تهراني 

يك ايده كتابخواني دارم چطوري ميتونم باهاتون تماس داشته باشم؟

كلينيك تخصصي  دندانپزشكي پارس  كرج بلوار شهرداري . --٠٩٣٠٣٦٨٣٣٧٦
منم یکساله دارم درب بطری جمع میکنم. یه پلاستیک پر شده. به اطرافیانم هم گفتم که جمع کنن اینجوری حجمش ...

منم با مادرم یه مقدارجمع کردیم . می گن  به جاش ویلچر  میدن درسته ؟کجا ؟

منم با مادرم یه مقدارجمع کردیم . می گن  به جاش ویلچر  میدن درسته ؟کجا ؟

اره عزیزم ولی تحویل خود نیازمندایی که شناسایی کردن یا مراجعه کردن میدن.

آدرس مراکزی که میتونید تو شهرتون تحویل بدین رو تو سایتش نوشته

سرچ کن* کمپین هستمت*

2706