2726
عنوان

موافقید ما هم حمایتش کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3739 بازدید | 108 پست
چی بهتر از این  فقط کسی اطلاع داره این کیسه های پارچه ای و از کجا میشه تهیه کرد؟

من از شهروند خریدم 

یک کیسه هم برای نان خریدم که اونو از یک خانمی خریدم ولی تو شهروند پره

لابلای گل سرخ .. در میان کوچه سبز خیال .. شادیت حس قشنگیست .... که من میطلبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان قطع کاربری میشی😓

😂😂😂😂

عاغا گوشیم دست خواهرشوهرم بود

حمایت میکنیم حمایت میکنیم

😄😄

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
زباله خیسو چه جوری میشه توکیسه پارچه ای ریخت میشه لطفا بیشتر توضیح بدید؟

مگه کسی گفت زباله تر را میریزه تو کیسه پارچه ای؟

لابلای گل سرخ .. در میان کوچه سبز خیال .. شادیت حس قشنگیست .... که من میطلبم
چی بهتر از این  فقط کسی اطلاع داره این کیسه های پارچه ای و از کجا میشه تهیه کرد؟

شما یک سرچ که داخل گوگل بزنید سایت های زیادی رو معرفی می کنه که این ساک ها رو تهیه می کنند. کلا مخصوص خریده

من خیلی وقته از کیسه پارچه ای استفاده میکنم درضمن زباله های خشک رو هم جدا میزارم 

لایـــــــک ،موافقم 👍✋

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

بهتره الان که هوا سرد شده سهمی برای پرنده ها و گربه ها در نظر بگیریم ولی در ظرف مخصوص این کار رو بکنیم که خیابان الوده نشه

توی هایپر یا سایر فروشگاهها مواد رو بصورت دسته بندی کیسه کنیم تا هم راحت تر توی خونه جابه جا بشه هم قاطی نشن و کیسه کمتری هم مصرف بشه

-گوشت ها در یک کیسه-لبنیات و مواد خوراکی یخچالی در یک کیسه- شوینده ها که باید ایستاده حمل بشن در یک کیسه و...

توی ماشین ظرف زباله داشته باشیم اگه نداریم یا نایلون کوچیک رو به دنده اویزون کنیم

کیسه جارو برقی رو توی حیاط یا پشت بودم خالی نکنیم بلکه توی حمام این کار رو بکنیم.

زباله ها رو به خشک و تر تفکیک کنیم

😁

من هر زمان خرید میرم با خودم کیسه پارچه ای میبرم ، خیلی به ندرت کیسه پلاستیکی از فروشنده دریافت میکنم

گاهی اوقات همسرم موقع برگشت از محل کارش از تره بار خرید می‌کنه ، کیسه ها رو جمع میکنیم سری بعد که خرید میریم بهشون پس میدیدم

ازسطل زباله های تفکیک زباله خشک و تر تو خونه استفاده میکنیم و بخاطر ندارم هیچ وقت زباله ای رو توی خیابان ریخته باشیم 

طبیعت هم که میریم حتی المکان زباله های ریخته شده نفرات قبلی رو جمع میکنیم مخصوصا ساحل 

من عاشق حفاظت از محیط زیستم ، به امید روزی که فرهنگ صحیح استفاده از طبیعت فراگیر بشه و منتظر دوستداران محیط زیست نباشیم تا زباله های طبیعت رو جمع آوری کنند🙏

شما یک سرچ که داخل گوگل بزنید سایت های زیادی رو معرفی می کنه که این ساک ها رو تهیه می کنند. کلا مخصو ...

ممنون ازتون ❤

حتما 

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y

خانم تهراني از پيشنهادتون خيلي ممنونم  

مي شه يه کمپين هم براي حمايت از آب تشکيل بديم -

متاسفانه به خاطر ارزان بودن قيمت آب خانگي مصرف بي رويه آب تو کشور ما خيلي زياده 

در حالي که با راهکارهاي خيلي ساده مي شه از هدر رفتن آب جلوگيري کرد اگر اينجا راهکارهامون رو به اشتراک بذاريم مي تونه مفيد باشه      

2706