2410
2553
عنوان

موافقید ما هم حمایتش کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3732 بازدید | 108 پست

سلام دوست عزیز.خوب هستید.امیدوارم خوب، سرحال و سلامت باشی. می خواستم نظرتو در مورد این استخرهای بادی بچه ها که یکی از دوستان گذاشته بدونم. اینم لینکشه.ممنون.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4424167/کدوم-قشنگه?postId=138334575

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من غزاله موسوی هستم  کارشناس پشتیبانی اپلیکیشن کیک آنلاین خوشحال میشم در خصوص سفارشات کیک تولدها و مناسبتهای کودکان دلبندتون با شما تعامل داشته باشم.

آدرس سایت و لینک دانلود اپلیکیشن خدمت شما:

https://cake-online.com

خوشحال میشم اگه سوالی هم داشتین با شماره واتسپ من در ارتباط باشین تا راهنماییتون کنم:

09222948509

2720

سی‌و‌سه پل یکی از دیدنی‌های تاریخی اصفهان به شمار می‌رود. این پل در زمان صفویان بر روی زاینده‌رود ساخته شده و در طول تاریخ با اسامی دیگری از قبیل پل‌الله‌وردی‌خان، پل شاه عباسی، پل جلفا، پل چهل چشمه، پل سی‌وسه چشمه نیز معروف بوده است. این پل تاریخی و جذاب، دارای سی‌وسه دهانه است. طول این بنا 295 متر و عرض آن 14 متر است.

یکی از زیبایی‌های قابل توجه این پل، انعکاس تصویر سی‌و‌سه پل در آب زاینده‌رود، البته در مواقع پر آبی آن، است. این پل را در حقیقت می‌توان طولانی‌ترین پلی دانست که بر روی زاینده رود واقع شده است. یکی از جاذبه‌های این پل این است که در ساخت این بنا از مصالحی مانند سنگ، آجر، ساروج، گچ و.. استفاده شده و طراحی آن به نحوی است که رطوبت می‌تواند دوام این مصالح و پل را افزایش دهد. به همین دلیل در طی این زمان طولانی، سی‌و‌سه پل توانسته دوام خود را در برابر آب حفظ کند و پایه‌های آن هیچ آسیبی نبیند ادامه مطلب مقاله پل های دیدنی

سلام بازار روز تره بار شهرداری یه کیسه پلاستیکی  تجزیه پذیر برای خرید داره که   نهایت تا ۱ سال ونیمه سال طول میکشه  تجزیه بشه میتونین از اونا استفاده کنین کیسه پلاستیکی جدید هم به اسم کوالا هستش که تجزیه پذیره نهایت ۱.۵ نیم سال طول میکشه تا تجزیه بشه

2714

این کیسه ها تو طرح های خیلی شیک و راحت تر از پلاستیک برای حمل کردن موجودن تو اینستا سرچ کنید و از پیجای فروش بخرید

گیسوی کمند تو در باد پرچم آزادگیمان خواهد بود🕊🌱 اینجا دوباره کربلاست اهل کوفه از اهل حسین جداست🤍
سلام عزیزم نگاه کنید داخل صفحه تایپم آبی شد ولی ارسال زدم مشکلی شد😂😂

اخرش اینتر رو میزنید؟

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
سلام عزیزم نگاه کنید داخل صفحه تایپم آبی شد ولی ارسال زدم مشکلی شد😂😂

من با کاربریتون چک کردم که مطمین شم موردی نداره با یه مرورگر دیگه هم تست کنید

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
2706