1232
1226
عنوان

موافقید ما هم حمایتش کنیم

1414 بازدید | 66 پست

مدت هاست برای جلوگیری از آلودگی های زیست محیطی، کمپین های مختلف هم از طرف مردم عادی و هم از طرف تعدادی از سلبریتی ها در حال اجرا است اما اخیرا تبلیغات بیشتری در راستای فرهنگ سازی استفاده از کیسه های پارچه ای به جای پلاستیکی در حال انجام شدن است که نمی دونیم تا چه اندازه مفید هستند

شما به عنوان یک شهروند و کسی که دارید در همین محیط زندگی می کنید و از آن استفاده می کنید، چقدر از این راهکار استفاده می کنید

یا بهتر بگیم تا چه اندازه به محیط زیست خود احترام می زارید

سلام رییس😁😁😁

من خیلی

یَا حَبِیبَ مَنْ لا حَبِیبَ لَهُ"یَا طَبِیبَ مَنْ لا طَبِیبَ لَهُ"یَا مُجِیبَ مَنْ لا مُجِیبَ لَهُ"یَا شَفِیقَ مَنْ لا شَفِیقَ لَهُ"یَا رَفِیقَ مَنْ لا رَفِیقَ لَهُ.❤

بله  حرکت   خوبیه  😊 حمایت  می کنیم  

یاعلی

یاعلی بر دشمنت لعنت👉 دلم برابعضی کاربرها میسوزه 😢 پول اینترنت میدن ،چندین ساعت  از وقتشونو میذارن تا بیان تو فضای مجازی  پرخاشگری کنن و عقده هاشون رو دیگران خالی کنن اگه این وقت و هزینه رو میذاشتی میرفتی مشاوره حالت خوب میشد😊اگه تو زندگیت مشکل داری باور کن من باعثش نیستم🤕 انقدر دلت سیاه هست که دچار این مشکلات میشی همش اثر لحن زشت خودتته که برمیگرده به زندگیت 😑 عزیزم درسته اینجا مجازیه و میتونی خشم ناشی از مشکلاتتو خالی کنی رو دیگران ولی کائنات هزار برابر برات انرژی منفی می فرستن  و نتیجشو می بینی نتیجش که هیچ ، خودتم از درون میپوسی روحت سیاه میشه ،،،،  فحشن دادن و توهین کردنو همه بلدن همه لب و دهن دارن ،،،  ولی شما بفکر درمان باش                👇                                                                     این روزها به وفور شاهد این هستیم که بعضی ها با خوندن چهارتا کتاب و دیدن چند تا فیلم هنری و گپ و گفت با چند تا آدم بزرگتر از خودشون و پرسه های گاه و بیگاه در وبگاه های ادبی، شدیدا توهم روشنفکری دارن و اون هم به طرز غلط و خودساخته، ساختار شکنی های بیجا و بی مورد به نام روشنفکری و به کام دریدگان کج فهم و بداندیش امثال خودشان رو در ادبیات و گفتارشون جا داده اند و بی حرمتی ها و هتاکی رو به جایی رسونده اند که معنا و مفهوم ادب به طور کل زیر سوال میرود😷😝 

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156

من موافقم

خودم هم وقتي مي رم خريد تا حد امکان کيسه پلاستيکي نمي گيرم

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هر لحظه نگهبان عزیزانم باش  تیکر بارداری نیست یاد زمانهایی که باردار بودم و میومدم سایت افتادم و دلم خواست من هم تیکر داشته باشم

خیلی خوبه 

ای کاش دیگه از سفره های یکبار مصرف هم استفاده نشه

❤به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ، غصه هم میگذرد...آنچنانی که فقط خاطره ای خواهدماند ...لحظه ها عریانند....به تن لحظه خود،جامه اندوه مـپوشان هرگز..❤#سهراب_سپهری❤
8

چی بهتر از این 

فقط کسی اطلاع داره این کیسه های پارچه ای و از کجا میشه تهیه کرد؟ 

بـه هـر زبـانی که بـدانی یـا نـدانی ! خـالی از هـرتشبیه و استعـاره و ایهـام … تنهـا یکــ جملـه برایـت خـواهـم نوشت : ❤ دوستت دارم دردونه مامان ❤ 

من تا زمانی که واقعا احتیاج به کیسه پلاستیکی نداشته باشم از فروشنده قبول نمیکنم ولی کیسه پارچه ای هم استفاده نکردم تا حالا و اینکه همیشه مواد بازیافتی رو جدا میزارم حتی یه تیکه کاغذ کوچیک اصلا هم بیرون آشغال نمیریزم این کارای منه در راستای حفظ محیط زیست

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر طلاقمه.ان شاالله تا تموم شدن تیکر من هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو.مهربونا لطفا برای رسیدن به خواسته ام برام صلوات بفرستین ممنونم.💙

من موافقم اما نه از کیسه پارجه ای  چون باز همونم زیاد میشه و بد از بدترمیشه بنظرم سبد خرید تو فروشگاه و امانت گرفتن عالی تره یا خودمون داشته باشیم

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته او عمل کن و نتیجه را بر من بسپار....خدایا رفتم بتام تو سه روز شده از صد و دو رسیده به صد و هفتاد و هشت خیلی دارم اشک میریزم همه میگن خارج رحمه یا پوچه....الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین هرکی خوند پرفایلمو لطفا واسه مصلحت  بچم دعاکنه 😭
1167
چی بهتر از این  فقط کسی اطلاع داره این کیسه های پارچه ای و از کجا میشه تهیه کرد؟

من از شهروند خریدم 

یک کیسه هم برای نان خریدم که اونو از یک خانمی خریدم ولی تو شهروند پره

لابلای گل سرخ .. در میان کوچه سبز خیال .. شادیت حس قشنگیست .... که من میطلبم

من خیلی حمایت میکنم اکثر مواقع هم وقتی برم خرید یدونه کیسه از یه مغازه داشته باشم نمیذارم مغازه دار تو کیسه دیگه ای بذاره. میذارم تو همون کیسه یا میذارم تو کیفم

"Google Earth" به شما این قابلیت رو میده که هر جای دنیارو که خواستی ببینی ، ولی شما چیکار میکنی؟  شما میری خونه خودت رو میبینی  
الان قطع کاربری میشی😓

😂😂😂😂

عاغا گوشیم دست خواهرشوهرم بود

حمایت میکنیم حمایت میکنیم

😄😄

تو رو جای همه میخوام..💜..تو رو جای همه دارم..💜..       💕 شاید واسه همینه که من از ت‍‍‍و واهمه دارم💕
1241