2726
عنوان

خوش سلیقه هابیاین نظر

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 42 پست
دیروزیه جارفتیم میگفت بهترینشم باشستشوتغییرمیکنه به نظرمنم شیک تره

خيللي طول ميكشه تا تغيير كنه بابا مگه تو چقد ميخواااي بشوري و بسابي

نهايتش هر ٦ماه يبار دستمال بكشي  ديگه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
نه اصلا تکون نخورده ولی دیگه برام یکنواخت شده حتی وسایلامم که عوض میکنم انگار هیچ تغییری ندا دم ,اگه ...

مرسی پیشنهادت خوب بود

اگه میخوای سقط کنی یه کم فک کن ببین بیشترازخدامیدونی صلاح خودتوچیزی روبه زورازخدانخواه وهدیه ای روکه خودش بهت میدرم برنگردون حتماصلاح دونسته همه ی ایناروتجربه کردم که میگم یه کم فک کن به حرفام هیچ وقت سقط نکن هیچ وقت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاغذ دیواری از مد افتاد دا:/

واقعا جذابیتش برای یک مدت بود

یا باید ی مارک برند بگیری

یام ک بیخیال شی

من رنگ رو ترجیح میدم

-واسه کل امضاهام استدلال دارم:)  All of us , will residences to HELL:) There isn’t any PARADISE +نیست در دیده ما منزلتی ،دنیارا :) ما نبینیم کسی را که نبیند،مارا :) #گریویتی:) -وقتی سطح شعورت بالاست، با سطح پایین تر از خودت ست نکن:) +حسی 🥀که به عشق 🚨دارم ، توی رانندگی 🚘ارضام مکنع 🏎:)  -من بازیامو بچگیام کردم ،میای سمت من جدی باش!  +تو صادق باش💛-شاید☘️ یه نویسنده📗:)+آماده 🐋باش هرچیزی رو که داری 🦈درعرض ۳ 🐟ثانیه ،تخلیه کنی:) -نیمه🎆نقاش🔮+ملیس جان، همش ۱ ثانیه نیست که داری زندگی میکنی:) -نه از رومم :) نه از زنگم :) همان #بیرنگ بیرنگم :)) hayat Geçer ve Gecenin sonu biter Beyaz güne «دنیا داره می رونه :) رو صندلی عقبیم :) » (تو فقط سارق نباش:) قول میدم وسط بهشت ساکن شی) 
2728
خيللي طول ميكشه تا تغيير كنه بابا مگه تو چقد ميخواااي بشوري و بسابي نهايتش هر ٦ماه يبار دستمال بكشي ...

زیادمیشورم نازی ولی کاغدخیلی شیکتره

اگه میخوای سقط کنی یه کم فک کن ببین بیشترازخدامیدونی صلاح خودتوچیزی روبه زورازخدانخواه وهدیه ای روکه خودش بهت میدرم برنگردون حتماصلاح دونسته همه ی ایناروتجربه کردم که میگم یه کم فک کن به حرفام هیچ وقت سقط نکن هیچ وقت
کاغذ دیواری از مد افتاد دا:/ واقعا جذابیتش برای یک مدت بود یا باید ی مارک برند بگیری یام ک بیخیال ...

واقعادیگه مدنیس؟رنگ چی پبشنهادمیدین؟

کاغذ دیواری از مد افتاد دا:/ واقعا جذابیتش برای یک مدت بود یا باید ی مارک برند بگیری یام ک بیخیال ...

والا ما من هم برند بود هم بهترین جنس ولی بعد از مدتی خیلی تکراری میشه ,البته برای خدوم چون هر روز میبینم کسی از بیرون بیاد خوشش میاد 

رنگ کن الان کاغذ دیواری کنی به هر دلیلی دو سال بعد اصلا خراب بشه دیگه معلوم نیس همون گیر بیاد یا نه ...

مرسی گلم منم سراین چیزاموندا بودم

زیادمیشورم نازی ولی کاغدخیلی شیکتره

من خونم كاغذديواريه تا حالا كثيف نشده كه بخوام بشورمش 

اصلا تغيير نكرده

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
خونه ی جدید که داریم می سازیم به شوهرم گفتم رنگ کنیم ,دیگه کاغذ دیواری دوست ندارم

پس منم رنگ میکنم

واقعادیگه مدنیس؟رنگ چی پبشنهادمیدین؟

رنگ رو تناژ نسکافه ای من این رنگو دوس دارم

-واسه کل امضاهام استدلال دارم:)  All of us , will residences to HELL:) There isn’t any PARADISE +نیست در دیده ما منزلتی ،دنیارا :) ما نبینیم کسی را که نبیند،مارا :) #گریویتی:) -وقتی سطح شعورت بالاست، با سطح پایین تر از خودت ست نکن:) +حسی 🥀که به عشق 🚨دارم ، توی رانندگی 🚘ارضام مکنع 🏎:)  -من بازیامو بچگیام کردم ،میای سمت من جدی باش!  +تو صادق باش💛-شاید☘️ یه نویسنده📗:)+آماده 🐋باش هرچیزی رو که داری 🦈درعرض ۳ 🐟ثانیه ،تخلیه کنی:) -نیمه🎆نقاش🔮+ملیس جان، همش ۱ ثانیه نیست که داری زندگی میکنی:) -نه از رومم :) نه از زنگم :) همان #بیرنگ بیرنگم :)) hayat Geçer ve Gecenin sonu biter Beyaz güne «دنیا داره می رونه :) رو صندلی عقبیم :) » (تو فقط سارق نباش:) قول میدم وسط بهشت ساکن شی) 
والا ما من هم برند بود هم بهترین جنس ولی بعد از مدتی خیلی تکراری میشه ,البته برای خدوم چون هر روز می ...

میگم دا

اول رنگ

2706