2726
عنوان

برندگان مسابقه کودک ایرانی

168 بازدید | 3 پست

و بالاخره نتایج نهایی مسابقه #کودک_ایرانی مشخص شد!

از میان ۸۷۳ شرکت کننده که عکسهای خودشون رو از طریق دایرکت و یا تگ و منشن به مسابقه راه داده بودن، ۴۹۵ نفر در مرحله نهایی یعنی بارگذاری در وبسایت شرکت کردند و در مجموع ۱۴۳۷ عدد عکس به دست ما رسید.از این تعداد عکس ۳۳۵ عکس قوانین شرکت در مسابقه رو رعایت نکرده بودند و از دور مسابقه حذف شدند و از ۱۱۰۲ عکس باقیمانده در سه گروه تقسیم بندی و داوری شدند. گروه اول عکسهای حرفه ای و آتلیه ای، گروه دوم عکسهای عادی و روزمره که با گوشی های تلفن همراه برداشته شده اند و گروه سوم عکسهایی که با لباس محلی ایرانی تهیه و ارسال شده بودند  همونطور که مشاهده میکنید نفرات اول تا دهم این مسابقه مشخص شدن که به ترتیب جایگاه، اسامی برندگان رو به خدمت اعلام میکنیم:

نفر اول:

نفر دوم:

نفر سوم:

نفر چهارم:

نفر پنجم:

نفر ششم

نفر هفتم

نفر هشتم

نفر نهم

نفر دهم

نفر 

به این شرکت کنندگان عزیز تبریک می‌گیم و با همه شون هماهنگی لازم جهت دریافت جوایزشون از فروشگاه اینترنتی بامیلو

انجام میشه و از سایر شرکت کنندگان در این مسابقه نهایت تشکر و سپاس رو داریم

به این شرکت کنندگان عزیز تبریک می‌گیم و با همه شون هماهنگی لازم جهت دریافت جوایزشون از فروشگاه اینتر ...

سلام و عرض ادب. بچه من برنده شماره 2 شده. چطور میتونم جایزه رو بگیرم؟ ممنون از شما و سایت عالیتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام و عرض ادب. بچه من برنده شماره 2 شده. چطور میتونم جایزه رو بگیرم؟ ممنون از شما و سایت عالیتون

سلام

بچه ها توضیحات رو خدمت شما دادند . گویا به دایرکت هم پیام داده بودید

طی چند روز آینده رویه دریافت کارت جایزه مشخص میشه و اعلام می‌کنیم خدمت کاربرا

2728