2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دو سال شش ماه شروع کردم

یک هفته ای تمام شد

طبق نظر روانشناسی که خوندم زیر دو سال و نیم زمان مناسبی نیست چون بچه آمادگی نداره و کنترل سخته فقط میشه شما زمان تقریبی رو بدیت بیارید اما باعث فشار به بچه میشه

2714

من دوقولوهام را یکسال نیم شون بود که از پوشک گرفتم البته به درخواست خودشون چون دوست نداشتن مامی بشن.

یکمم فضای دشتشویی را براشون مطلوب کردم با چندتا برچسب عروسکی.

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........

یکی ازفامیلامون بچش عجیب باهوشه یه سالش بود فک کنم خونه پدربزرگ بچش بودیم گف مامان جیش دارم مامانش گف چیش کن تومای بی بی گف ن بازکن ببرم توالت اصلا هنوزم حضم نمیکنم هوش بچرو

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 
یکی ازفامیلامون بچش عجیب باهوشه یه سالش بود فک کنم خونه پدربزرگ بچش بودیم گف مامان جیش دارم مامانش گ ...

به هوش ربطی نداره. بچه از یه سنی اصلا پر شدن مثانه رو حس نمیکنه. بعدش حس میکنه ولی کنترل نداره. بعدش هردوشو داره ولی تنبلی میکنه. 

2706