2703
2553
عنوان

چنگ زدن نوزادو اگزما

79 بازدید | 7 پست

سلام دوستان من یه پسر ۱۵ ماهه دارم وقتی ۴۰روزش بود تمام صورتش جوشای ریز قرمز زد که به شدت میخارید به طوری که همیشه به صورتش چنگ میزد و وصورتش پر از خون میشد.حتی تو خواب انقد صورتشو میکند که باجیغ بیدار میشد،زیآد دکتر بردمش انواع کرم ها و پمادهایذایرانی و خارجی رو براش استفاده استفاده کردم مثل لی نولا اف،فیروز،ایروکس،وازلین و یه کرمی المانی بود که اون موقع 200تومن بود،،د وخیاییییییی چیزای دیگه ولی فایده ای نداشت همشون موقت بود .تنها چیزی که بهترش میکرد هیدروکرتیزون بود که اونم برای بدن بچه ها خیلی مضره.خیلیا گفتن بخاطره اینکه شیرت گرمه و رفتم دکتر طب سنتی  بهم عرق شاطره و بیدمشکو سکنجبین دادو ماها خوردم روزی یک لیوان ومنع غذایی برام نوشت مثل حذف گردو ادویه فلفل وچیزایی که مزاج گ م داشتن.فایده ی چندانی نداشت و پسرم روز به روز بدتر شد طوری که شبا قنداقش میکردم تا بتونه بخوابه .خیلی استرس داشتم و شاید ۲۰بار بردمش دکتر تا اینکه ۶ماهش تمام شدو شروع کردم به غذا دادن بهش وخداروشکر روز به روز بهتر شددطوری که بعد از ۸ماهگی تونستیم صورتشو صاف و بدون جای چنگ ببینیم ،این تایپیکو زدم برای مادرایی که مثل اون  روزای من نگران اگزمای کوچولوش  هستن و پر از استرس شاید کمکی کنه اگرکسی تجربه ای داره بذاره شاید بذای یه مادر مفید باشه

منم پسرم یه جوشای ریزی داشت که خودبخود بلد از چل روزگیش رفت

ولی امااان از نوزاد بزرگ کردن

خسته شدممم خدایا 

دو روزه فقط دوساعت خابیدم 

پسرم یه ماهشه

به حدی دوستت دارم که میدانم خدا روزی ،سوالش از تو این باشد چه کردی او پرستیدت؟

دوتاازپسرای منم اگزمادارن

باآزمایش معلوم شد به چه مواد غذایی حساسیت دارن ورژیم گرفتیم

وحمام آب روزانه یکرب که دکتر تجویز کرد وکرم ثمین۵درصد اوره!!!

الحمدلله پسر بزرگم دیگه نیاز به رژیم وحمام روزانه نداره وقط زمستونها که هواخشکه نیاز به چرب کردن داره

ولی پسر کوچیکم هنوز درگیره ومتاسفانه چون یکی از عواملی که بهش حساسیت داره گرده های هواست کاری نمیتونم برای رژیمش بکنم!😢😢😢 وفقط با حمام روزانه (فقط باآب)وچرب کردن میتونیم یکم کنترلش کنیم!!!

حیدریم!!!! حیدریم!!!!  عاشق ...............😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم پسرم یه جوشای ریزی داشت که خودبخود بلد از چل روزگیش رفت ولی امااان از نوزاد بزرگ کردن خسته شدم ...

من بچم نه روزشه فقط دوازده ساعت خوابیدم تو این چند روز

خاطره تولد درسا خانوممتیکر به وقت تولد دخترم😍
2456
منم پسرم یه جوشای ریزی داشت که خودبخود بلد از چل روزگیش رفت ولی امااان از نوزاد بزرگ کردن خسته شدم ...

عزیزم اون جوشهایی که شما میگی بخاطر بوس کردنه واصلا درمقابل اگزما اندازه پشه هست وعقاب!!😓😓😓😢😢😢

برو خداروشکرکن الحمدلله بچه ات سالمه واذیت نمیشه

اون اذیتهای نینیت طبیعیه والحمدلله چندماهه دیگه ار آب وگل درمیاد وخودتم یکم حالت بهتر میشه😘

حیدریم!!!! حیدریم!!!!  عاشق ...............😍😘
من بچم نه روزشه فقط دوازده ساعت خوابیدم تو این چند روز

خیلی سخته

من خونمم همکفه روی خیابون اصلی همش ماسین موتور رد میسن بیدارش میکنن 

به حدی دوستت دارم که میدانم خدا روزی ،سوالش از تو این باشد چه کردی او پرستیدت؟

مرسي نياز داشتم به اين تايپك دلتون هميشه خوش❤️فكر ميكردم عصبيه بچم😭

هر روزی که میگذره با خودت قرار میذاری انتظارت از آدما رو کم‌کم، کم کنی. میبینی افاقه نمیکنه آدما رو دونه‌دونه از زندگیت کم میکنی. و این چرخه اونقدر هست که بخودت میای و میبینی نه دیگه کسی هست و نه دیگه انتظاری.
2714