1265
1273
عنوان

ویتامین هایی که برای مو خوبه

487 بازدید | 18 پست

خانمای گل که موهای خوب و بدون موخوره دارن ،لطفا ویتامین یا هرچی که استفاده میکنین معرفی کنین،موهام یه ساله ضعیف و کم پشت شده

اگه عشق اینه ...اگه زندگی اینه....ونه دله ره هم سگ برینه🐕💩

ویتاگنوس

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت که نی نی مو بعد شش سال تو دلم گذاشتی😍ازت میخوام هیچکس بخاطر بچه چشاش خیس نشه                   لطفا شما هم واسه به سلامت دنیا اومدن بچم یه صلوات مهمونم کنید🥰🥰🥰

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1279

زینک آمپول بیوتین و بپارین و نوروبیون .اگه وضع مالیت خوبه هیچ آجیلی مثل پسته خام برای مو مفید نیست من کم خونی داشتم پانزده سال پیش میخوردم موهام رو هم پرپشت کرده بود الان متاسفانه خیلی گرونه وگرنه دوباره یه دوره شش ماهه میخوردم برای موهام

مولتی ویتامین مخصوص مو بخر از داروخانه

زینک، ویتامین‌های ب ای دی و...، آهن، امگا ۳ همگی نقش دارن تو رشد مو

نومید مشو چون که خدا هست/آرامش دل‌های شکسته/این زندگی از غصه جدا هست/امید به لب‌های تو بسته...لبخند بزن

من مولتی ویتامین درموبلا گرفتم خوبه قیمت شصت تا نود تومن بود تقریبا

خانوما اگه خطایی از من تو سال ۹۷دیدین خطای دید دارین من خیلی خوبم!      تو سال ۹۸ هم میخوام به همین روند خوبیام ادامه بدم انشاءالله  
1274
عزیزم سبوس برنج بخر روزی یک قاشق بریز تو ماست بخور تا ۱۰روز اگه تاثیر ندیدی بعدم برو سرآغ قرص

چشم ،ممنون،نتیجه گرفتین

زینک آمپول بیوتین و بپارین و نوروبیون .اگه وضع مالیت خوبه هیچ آجیلی مثل پسته خام برای مو مفید نیست م ...

پسته دوست ندارم،ارزونم بود طرفدارش نبودم😂😂

قرص سیستین زینک  وقرص مخمر جوبهترین قرص براپرپشت شدنه البته قبلش باید آزمایش بدید که کمبود آهن ...

کمبود اینا هم ممکنه باعث لین مشکل باشه؟

1288
پسته دوست ندارم،ارزونم بود طرفدارش نبودم😂😂

متاسفانه بهترین آجیل پسته اس با اینکه من خیلی دوست دارم ولی خامش بدمزست مجبور بودم بخورم ولی همون دوره که خوردم تا چندین ماه موهام پرپشت بودن که دوباره متاسفانه هم هورمون هام بهم ریختن هم کم خونی گرفتم هم استرسم بالاست که هر سه مورد باعث خراب شدن موی سر میشه

تاثیر داشت تو موخوره و کم پشتی؟

موخوره که درمانش کوتاه کردن مو هست

ولی این مکمل انگار مو رو کلفت تر و جون دار تر میکنه ریزش موهام هم کم شده

خانوما اگه خطایی از من تو سال ۹۷دیدین خطای دید دارین من خیلی خوبم!      تو سال ۹۸ هم میخوام به همین روند خوبیام ادامه بدم انشاءالله