2737
2739
عنوان

چطوری پستونک میخوره

664 بازدید | 34 پست

به هیچ عنوان شیشه قبول نکرد همش هم دستش دهنش بود امروز براش گول زن خریدم با اشتها میخوره   

فکش خراب نشه 

اخه سه تا قبلا نمیخوردن

البته دستاشم برده طرف دهنش تا پستونک در میاد دستش رو میخوره

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
موش موشی نه روزه منم میخوره 

ای جونم

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2738

ایییی جونم کی میشه منم عکس پسملمو اینجوری بزارم 😍😍

خدا جونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها میشه من دیر بمیرم اخه نمی خوام بچه ام مثل خودم بی مادر بزرگ بشه توکه بی مادری نکشیدی بدونی چه دردیه😔😔😔

عزیزم زیاد نپوشوندیش؟متخصص ب من میگفت برا خطر زردی اصلا تو خونه کلاه جوراب دستکش نکنین 

من یک زنم از جنس شما  همسرم کارگر معمولی برای کمک خرج خودم و بچم گلدوزی میکنم خواهش میکنم پیجمو دنبال کنید قیمتام مناسبه حمایتم کنید واقعا نیازمندم .@maryamgoldozz76
به بچه هاتون پستونک ندین گناه دارن

اخه چیکار کنم همش در حال خوردن شصتشه

عزیزم زیاد نپوشوندیش؟متخصص ب من میگفت برا خطر زردی اصلا تو خونه کلاه جوراب دستکش نکنین 

اخه ناخوناش بلند بودخودشو چنگ میزد

دیروز ک یکم دستاش جون گرفت ناخوناشو کوتاه کردم الان دیگ دستکش دستش نیست

خاطره تولد درسا خانوممتیکر به وقت تولد دخترم😍
اخه ناخوناش بلند بودخودشو چنگ میزد دیروز ک یکم دستاش جون گرفت ناخوناشو کوتاه کردم الان دیگ دستکش دس ...

اسمش چیه ?

2706